Bolest kolene

2 Počet odpovědí:
Dobry den, rada bych se zeptala jaka by mohla pricina bolesti kolenniho kloubu. Sem tam mi po delsi necinnosti kruplo v koleni, az jednou kruplo bolestive. Od te doby me boli kloub po bocich hlavne z vnejsi strany smerem pod koleno a trochu je to bolestive kdyz to prohmatam, ale jen v klidu kdy je koleno prikrcene na mene nez 90 stupnu. od te doby mi take koleno krupe daleko casteji. v normalni chuzi nebo behu mi to ale nebrani.
Dobrý den. Omlouvám se za opožděnou odpověď. Příčinu na dálku nelze přesně určit, může se jednat o problém s čéškou, možná i meniskus. K bližšímu určení a léčbě je třeba ortopedické vyšetření. Můžete se objednat. S pozdravem dr. Dobiáš