Rovnátka, neschopní rodiče..

2 Počet odpovědí:
Dobrý večer :( nechci otravovat, ale nevím komu se svěřit :( je mi 15 let..
Mám předkus a křivé zuby..
Před dvěma lety se tedy rodiče rozhodli že mi zaplatí rovnátka..nejdřív to bylo v pohodě..ale z ničeho nic jsme tam přestali jezdit a já už dva roky mám na zubech jen tak horní rovnátka :( nechci tam jet po dvou letech sama a říct že moji rodiče jsou neschopní a že mi to musí sundat protože nemají na spodní které taky potřebuju :( prosím poraďte mi,co mám dělat ????????????
Ahoj, je vždycky škoda, když nastávají takové situce. Pokud se s rovnátkama nepracuje, nemají na zubech co dělat. Natuším, jak to máte se svým ortodontistou domluvené, ale pokud je zaplacený horní fixní aparát, je na místě udělat s těmi rovnátky maximum. Pokud se nedostává prostředků na dolní fixní aparát, tak tam prostě nebude... Doporučení zní, domluvit se na pokračování léčby horním fixním aparátem. Pokud to nepříchází v úvahu, tak se s ortodontistou domluv a nechej si je co nejdříve sundat.
S přáním hezkého dne
Mrovec