Jurečkova 3, Ostrava
Odborný lékař ortodoncie (mapa)

Skvělý servis sestřiček.

Dcera má zuby jaro z reklamy na zubní pastu. Skvělá práce - moc děkujeme za profesionální přístup! Martina Gawryš

Zuby mi spravil na jedničku, profesionální přistup a vše mi dopodrobna vysvětlit plus sestřičky vždy sympatické :) doporučuji !!!

Na pana dokrtora můžu říci jen slova chvály. Mému synovi spravil zuby na jedničku. A že pro nás rodiče vůbec nebylo jednoduché pomyšlení nechat 13-ti letému klukovi vytrhnout 4 zdravé stoličky, aby se na jejich místo mohly posunout vykřivené a přečnívající zuby. Po celou tu asi 5-ti letou péči byl jeho přístup velice profesionální a vzhledem k věku syna i kamarádský. Při každé návštěvě byla vidět jeho pečlivost a soustředění na pacienta. Prostě ze všech možných hledisek je to Pan doktor. I touto cestou chci poděkovat panu doktoru Vikovi za vynikající přístup i odvedenou práci.
S úctou Miloš Hložánka.

Výborný pan doktor, specialista, člověk.... Ochotný, vstřícný, sympatický a vše vysvětlí...

Panu doktorovi vděčím za krásné zuby. Nejlepší pan doktor. Ochotný, vstřícný, sympatický a vše vysvětlí...

odborník na svém místě, vše vysvětlí, nic nevnucuje

Rozumí své práci ,k pacientům přistupule individuálně ,ale bývával zapálenější.

pan doktor je velice šikovný. rozumí své práci a výsledek stojí za to. můžu vřele doporučit.

S úctou Miloš Hložánka.

odborník na svém místě, vše vysvětlí, nic nevnucuje

Rozumí své práci ,k pacientům přistupule individuálně ,ale bývával zapálenější.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer :( nechci otravovat, ale nevím komu se svěřit :( je mi 15 let..
    Mám předkus a křivé zuby..
    Před dvěma lety se tedy rodiče rozhodli že mi zaplatí rovnátka..nejdřív to bylo v pohodě..ale z ničeho nic jsme tam přestali jezdit a já už dva roky mám na zubech jen tak horní rovnátka :( nechci tam jet po dvou letech sama a říct že moji rodiče jsou neschopní a že mi to musí sundat protože nemají na spodní které taky potřebuju :( prosím poraďte mi,co mám dělat ????????????

V 15 letech už máš jistou zodpovědnost, zvláště o své zdraví. Rovnátka mají také vedlejší účinky a nemohou zůstat 2 roky "jen tak" bez kontroly lékaře. Proto na nic nečekej a kontaktuj ordinaci ortodoncie, omluv se, vysvětli situaci a dohodni si další postup léčby. Dolní rovnátka většinou bývají nutné, ale vždy se dá dohodnout nějaké řešení, splátky apod. Hlavně je třeba situaci nějak vyřešit. S pozdravem MUDr. Vika Petr, ortodoncie Ostrava

MUDr. Petr Vika

• Nemůžu si nějak rovnátka sundat sama????????? Je to trapné..omlouvám se jestli je to hloupý dotaz ????

Opravdu raději ne, laické sundávání rovnátka vážně doporučit nemohu .-) Navic by se ti stejně nepodařilo odstranit zbytky lepidla ze skloviny, nemluvě o dalších možných rizicích. Ne nadarmo jsou ortodontisté specialisti se 2 atestacemi... MUDr. Vika

MUDr. Petr Vika