Václav Mrovec, ortodontista Fulnek

Ortodontista

Dělnická 338, Fulnek
MUDr. Václav Mrovec

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Umístění: MUDr. Václav Mrovec

Pan doktor i sestřičky naprosto skvělé! Fantastický přístup k pacientovi po stránce odborné i lidské.Měly jsme s dcerou možnost srovnávat a pana doktora můžeme jen doporučit. Je opravdu perfektní!

Naprosto skvělý ortodontista! Vždy milý a dělá svou práci na 100%, má o vaše zuby větší starost než vy sami! Velmi ráda na něj vzpomínám a je mi líto, že z Olomouce odešel.

Pan doktor měl vůči mě velmi profesionální přístup. Podání ruky, vysvětlení nadcházejícího zákroku/činnosti a plán další léčby je pro něj samozřejmostí. Za tímto lékařem se mi vyplatilo dojíždět i 300 km.

Pan doktor nikdy nezapomene podat ruku :), vše pečlivě vysvětlí, snaží se vyjít vstříc s termínem, sesřička je příjemná, ordinace působí útulně, velkou předností je OPG v místě. Máme za sebou asi 7 návštěv a pouze jednou jsme čekali před vstupem do ordinace asi 15 minut, jinak bez čekání. Výsledky jsou vidět. Nemám co vytknout.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý večer :( nechci otravovat, ale nevím komu se svěřit :( je mi 15 let..
    Mám předkus a křivé zuby..
    Před dvěma lety se tedy rodiče rozhodli že mi zaplatí rovnátka..nejdřív to bylo v pohodě..ale z ničeho nic jsme tam přestali jezdit a já už dva roky mám na zubech jen tak horní rovnátka :( nechci tam jet po dvou letech sama a říct že moji rodiče jsou neschopní a že mi to musí sundat protože nemají na spodní které taky potřebuju :( prosím poraďte mi,co mám dělat ????????????

Ahoj, je vždycky škoda, když nastávají takové situce. Pokud se s rovnátkama nepracuje, nemají na zubech co dělat. Natuším, jak to máte se svým ortodontistou domluvené, ale pokud je zaplacený horní fixní aparát, je na místě udělat s těmi rovnátky maximum. Pokud se nedostává prostředků na dolní fixní aparát, tak tam prostě nebude... Doporučení zní, domluvit se na pokračování léčby horním fixním aparátem. Pokud to nepříchází v úvahu, tak se s ortodontistou domluv a nechej si je co nejdříve sundat.
    S přáním hezkého dne
    Mrovec