Václav Mrovec, ortodontista Fulnek

MUDr. Václav Mrovec

Ortodontista Více

5 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dělnická 338, Fulnek
MUDr. Václav Mrovec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortodontistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
5 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
L
Umístění: MUDr. Václav Mrovec Jiný

Doktor nebyl empatický, naopak velmi nepříjemný, nic mi pořádně nevysvětlil.. Ordinace sice pěkná, i sestra moc fajn, ale mrzí mě arogantní chování doktora Mrovce během celého vyšetření.


Ověřeny pacient
Umístění: MUDr. Václav Mrovec

Pan doktor i sestřičky naprosto skvělé! Fantastický přístup k pacientovi po stránce odborné i lidské.Měly jsme s dcerou možnost srovnávat a pana doktora můžeme jen doporučit. Je opravdu perfektní!


Ověřeny pacient

Naprosto skvělý ortodontista! Vždy milý a dělá svou práci na 100%, má o vaše zuby větší starost než vy sami! Velmi ráda na něj vzpomínám a je mi líto, že z Olomouce odešel.


M
Ověřeny pacient

Pan doktor měl vůči mě velmi profesionální přístup. Podání ruky, vysvětlení nadcházejícího zákroku/činnosti a plán další léčby je pro něj samozřejmostí. Za tímto lékařem se mi vyplatilo dojíždět i 300 km.


E
Ověřeny pacient

Pan doktor nikdy nezapomene podat ruku :), vše pečlivě vysvětlí, snaží se vyjít vstříc s termínem, sesřička je příjemná, ordinace působí útulně, velkou předností je OPG v místě. Máme za sebou asi 7 návštěv a pouze jednou jsme čekali před vstupem do ordinace asi 15 minut, jinak bez čekání. Výsledky jsou vidět. Nemám co vytknout.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý večer :( nechci otravovat, ale nevím komu se svěřit :( je mi 15 let..
  Mám předkus a křivé zuby..
  Před dvěma lety se tedy rodiče rozhodli že mi zaplatí rovnátka..nejdřív to bylo v pohodě..ale z ničeho nic jsme tam přestali jezdit a já už dva roky mám na zubech jen tak horní rovnátka :( nechci tam jet po dvou letech sama a říct že moji rodiče jsou neschopní a že mi to musí sundat protože nemají na spodní které taky potřebuju :( prosím poraďte mi,co mám dělat ????????????

  Ahoj, je vždycky škoda, když nastávají takové situce. Pokud se s rovnátkama nepracuje, nemají na zubech co dělat. Natuším, jak to máte se svým ortodontistou domluvené, ale pokud je zaplacený horní fixní aparát, je na místě udělat s těmi rovnátky maximum. Pokud se nedostává prostředků na dolní fixní aparát, tak tam prostě nebude... Doporučení zní, domluvit se na pokračování léčby horním fixním aparátem. Pokud to nepříchází v úvahu, tak se s ortodontistou domluv a nechej si je co nejdříve sundat.
  S přáním hezkého dne
  Mrovec

  MUDr. Václav Mrovec

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti