Prosím s oparem na rtů který se mi rozlezl se chodí ke kterému lékaři... Děkuji za odpověď

4 Počet odpovědí:
Prosím s oparem na rtů který se mi rozlezl se chodí ke kterému lékaři... Děkuji za odpověď
Dobrý den, pokud se Vám rozlezl pouze na rtu, pak k praktikovi, pokud zasahuje do oka, pak k očnímu, pokud do ucha, pak k ušnímu. Pokud ale máte šikovného praktika, zvládne to sám, nasadí Herpesin, pokud opar zasahuje do oka či ucha.
hezký den, Dr. Krninská