Potřebuji poradit.

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
nějaký čas přemýšlím o své rodině a přijdu si hodně nedoceněná, myslím, že mě má matka bere za osudovou chybu (s biologickým otcem se rozešli). Potřebuji si s někým promluvit, a nechci aby o tom věděla má rodina. Nevím vůbec na koho se mám obrátit v takové situaci, mohl byste mi poradit? :)
Děkuji moc a přeji pěkný den.
Dobrý den, bohužel ve zprávě neuvádíte svůj věk. Pokud ještě nejste plnoletá, je nutné k využití psychologických služeb ve zdravotnictví (klinický psycholog) mít souhlas Vašeho zákonného zástupce (matky či otce). Pokud by to byl problém, tak se můžete zkusit obrátit na poradny pro rodiny a mezilidské vztahy (bývají v okresních městech jako sociální služby) a tam požádat o anonymní poradenství. Je také možné kontaktovat poradenské psychology v privátní praxi, tam je ovšem nutné počítat s přímou platbou. Zdravím a přeji, ať se Vám povede najít.