kickbox-omezena flexibilita leve nohy

2 Počet odpovědí:
Dobry den pane Hubinko, pred par mesici jsem zacal delat kickbox, je mi 34, takze telo uz neni tak pruzne jako driv. Postupne se mi dari zlepsovat flexibilitu nohou, kterou potrebuji pro kopy. Leva noha vsak stale vyrazne zaostava za levou, predevsim do strany ji zvednu mnohem mene nez pravou, zaroven nedokazi vytocit nart, tak jak bych potreboval. Zastavi mne bolest ve stehnu, nedokazi posoudit, zda ve svalu nebo mozna i kycli (bolest citim z leve predni strany). Muzete mi pomoci? Diky, Michal
Dobrý den.omlouvám se za pozdní odpověd na otázku.Každopádně při jakémkoliv pohybu nás vždy limituje postavení kyčelních kloubu a pohybový stereotyp danné končetiny.Doporučuji Vám náštěvu u fyzio a popřipadě RTG kyčelního kloubu u ortopeda.Při švihových pohybech je nutná správná svalová koordinace a posílení HSS(hluboky stab.systém)doporučuji kompenzaci k Vašemu sportu jako je joga,pilatel,Trx.Děkuji za dotaz přeji pěkny den.Hubinka