Coxartroza.

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,Lenka.

Prosím,našla jsem na Internetu kolagenní implantát do jakého věku se může dávat?
A krevní plazma, a krevní destičky také do jakého věku je mi 53 let.
Mám coxartrozu kolena 2 stupenˇ a kyčel 3 st.
Dobrý den. Metody, které zmiňujete zatím nejsou ověřené a všeobecně uznané jako standardní léčba artrózy. Omezení věkem též dáno není. Doporučuji se nechat vyšetřit ortopedem a s ním probrat veškeré možnosti. S pozdravem dr. Dobiáš