Ozvěny v levém uchu

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,
potíže s ozvěnou v levém uchu mám přes týden bez zlepšení.
Mám to téměř bez přestávky...
hodne mne obtežuje třeba televize ale i mluvení ostatních lidí.
Úlevou je pouze večer...teda ticho.
Je to jako kdyby do levého zvukovodu přicházel zvuk o zlomek vteřiny opoždene, a jakoby se to v zvukovodu bloudilo.Jakoby tam na chvíli zvukový impluz uvízlo.
Těžko to správne napsat, je to opravdu nepříjemný.
Četl jsem, že : citace: ,,Pokud slyšíte ozvěnu ze všech zvuků , včetně ostatních lidí mluví ,příčinou je akustická a mohlo signalizovat vážný zdravotní stav , jako je nádor v uchu,,
To mne opravdu znepokojuje...
potřebujete řádné ORL vyšetření včetně AUDIOGRAMU relativně brzo, na objednání to není vhodné, čím dříve přijdete v pracovní době - dopoledne, tím lépe !