Dobry vecer...stale odolavam navstevu u psychologa protoze me asi stejne nepomuze a ani nevim co byc

4 Počet odpovědí:
Dobry vecer...stale odolavam navstevu u psychologa protoze me asi stejne nepomuze a ani nevim co bych mu rekla a nevim jestli bych cizimu cloveku povidala o sve minulosti.asi mam problem a neumim to krotit.jsem v pohode a z niceho nic se tak vztecu ze i ublizim priteli a kricim a nadavam a nejde me zastavit.udela neco co me pripomene neco z byvaleho vztahu a ja uz nevim o dobe.pak nemuzu ani dychat a pomuze me opravdu ledova sprcha abych se mohla aspon rozdychat.pak si vse uvedomim a vim ze jsem mela zachvat ale skrz blbost.trva to asi 4roky od meho rozvodu.nevim co mam.delat abych nikomu neublizovala.dekuji Romana
Dobrý den, Romano.
Podle toho, co píšete, to vypadá, že "vybouchnete", když Vám přítel svým chováním připomene nějaké velké zranění z předchozího vztahu. Záchvat, který popisujete, se může objevovat právě v takových situacích, kdy předchozí zranění není plně uvědomované a prožité (zůstane jakoby "uskřípnuté" a zapouzdřené, jako mina, která vskrytu čeká, až na ni někdo neopatrný šlápne).
S tím Vám psycholog rozhodně může pomoci. Ale jen, když Vy budete opravdu chtít a půjdete do toho.
Přeji Vám ať se moudře rozhodnete!
Zdraví
Jana Růžičková