Dobrý den, už pár měsíců mě bolí rameno, dělám bojové sporty a nejspíš se mi to stalo tam. Nemám ho

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, už pár měsíců mě bolí rameno, dělám bojové sporty a nejspíš se mi to stalo tam. Nemám ho zlomený ani vykloubený, jen mě bolí při extrémních pohybech ( protahování), ale v obyčejných situacích ho téměř necítím. Zkusil jsem ho protáhnout v posilovně a na pár dní bolest odezněla, ale pak se vrátila. Zajímalo by mě o co by se mohlo jednat a jestli by byla nějaká možnost protahování masáží apod. Nerad bych šel kvůli tomu na operaci.
Dobrý den,
doporučuji Vám vyzkoušet cviky na bolavé rameno, které můžete najít na stránkách FYZIOkliniky v sekci Návody na cvičení - Bolí mě - Rameno.
Najdete tam jak cviky první pomoci pro bolavé rameno, tak cviky na úlevu od bolesti s pomocí druhé osoby.
Pokud by obtíže i při pravidelném cvičení nadále přetrvávaly, doporučuji Vám vyhledat fyzioterapeutickou pomoc, případně se k nám objednat na 1.konzultaci s aplikací fokusované rázové vlny do místa největší bolesti.