Dobrý den, s přítelem jsme se začali snažit o miminko. Je to teprve par dni, mesicky bych měla dosta

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, s přítelem jsme se začali snažit o miminko. Je to teprve par dni, mesicky bych měla dostat začátkem příštího měsíce. Chtěla bych se zeptat, po jaké době po pohlavním styku se ukáže jestli jsem těhotná. Popřípadě by mě zajímalo jaká je šance, v minulosti jsem byla na operaci měla jsem cisty a taky srusty. Cisty se mi často opakuji, mohli by jste mi něco doporučit aby se nám lépe dařilo a měli jsme miminko co nejdřív. Děkuji
Těhotenství se dá nejdříve zjistit cca 5.den po vynechání menses. Celorepublikový průměr na otěhotnění je 9 měsíců při nechráněném, pravidelném pohlavním styku. Teprve po 1 roce to začínáme vyšetřovat. Doplňky stravy třeba Inofolic a Folandrol byd doporučil ,pro vás a partnera.