Dobrý den Prosím vás, mam otázku ohledně zdravotních rizik spojenych s amalgamovou plombou Na inter

4 Počet odpovědí:
Dobrý den
Prosím vás, mam otázku ohledně zdravotních rizik spojenych s amalgamovou plombou Na internetu lze dohledat naprosto protichudné informace Jak to tedy je dle Vašeho názoru? Děkuji mnohokrát za odpověď
Dobrý den, stále je to jedna z nejtrvalejších a mechanicky nejodolnějších přímých výplní(tedy zhotovených v ústech), o toxicitě jsem přesvědčena, ne však v podobně dnes továrně dávkovaných amalgamů při správném zhotovení výplně.