Markéta Vildová, zubař Praha

Zubař

Arbes Dent zubní ordinace

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Kreditní karta, Hotovost

Bolesti zubů

Extrakce zubu

Ošetření kořenových kanálků +3 Více

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídka

Vstupní vyšetření

Člen České stomatologické komory Absolvent 1.lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, obor Zubní lékařství Zařazena do vzdělávacího programu v p...

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby
  • Zubní kámen

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Bolesti zubů

Extrakce zubu

Ošetření kořenových kanálků

Ošetření zubního kazu

Preventivní prohlídka

Vstupní vyšetření

Umístění: Arbes Dent zubní ordinace

Paní doktorka Vildová má velmi příjemný a profesionální přístup jak k pacientovi, tak ke své zdravotní sestře. Vše je velice dobře vysvětleno předem, aniž by bylo nutné se moc dotazovat. Vážím si takovéto odvedené práce a za sebe vřele doporučuji! Dokonce se člověk poprvé v životě snad k zubařce i těší :-)

Umístění: Arbes Dent zubní ordinace Ošetření kazu

Myslím, že paní doktorka je ten typ profesionála, který ve školce využil oddělení plišáků jen proto, aby si vyzkoušel svoji první aplikaci amalgamu.
Líbila se mi pečlivost prvotní analýzy a otevřená komunikace nad rentgenovým snímkem. Pokud chcete vědět větší detail o stavu vašich zubů nebo se o něčem poradit, máte svoje okno se stomatologickým googlem.
Zákrok se zubní výplní byl příjemně rychlý, nebolel, zkus sedí a bílá výplň esteticky splynula výborně.
Motorická šikovnost obdivuhodná. Velmi plynulé a jisté, přesto vidíte, že i s důrazem na bezbolestnost.
(takže můžete v klidu přemýšlet třeba o tom, jak by bylo skvělé, kdyby tohle dokázal váš mechanik, na vašem autě).
Nad to také přátelská komunikace. Měl jsem vždy pocit upřímného vstřícného jednání.
Rozhodně maximální hodnocení.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Arbes Dent zubní ordinace ošetření zubního kazu

Paní doktorka je velmi milá,přátelská.Vše důkladně a v klidu vysvětlí.Snaží se,aby zákrok proběhl bez bolesti.Musím říci,že je to profesionál na svém místě.

Umístění: Arbes Dent zubní ordinace Bolest zubů

Paní doktorka je velice pečlivá a má profesionální jednání. Vše mi důkladně vysvětlila a s výslednou prací jsem byl velice spokojen.

Návštěva z ZnamyLekar.cz Umístění: Arbes Dent zubní ordinace preventivní prohlídka

Návštěva byla nad očekávání příjemná, i přes to, že se vrtalo.
Paní doktorka je milá, šikovná a při vrtání se snaží, aby pokud možno nic nebolelo a pacient se cítil komfortně.
Při opravě zubů byl znát důraz na pečlivost.
Rozhodně doporučuji a paní doktorce i sestřičce děkuji!

7 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, ve čtvrtek večer se mi podařilo omylem ulomit malý kousíček zubu (růžek), opravdu malý. Dosud s ním nebyly problémy, avšak včera večer začal být citlivější na chladnější vzduch a vodu, poté chvilku trochu bolel. Teď se bolest utlumila, není citlivý jako včera, ale stále trošičku je. Odezní to samo? Čím je to způsobené a co dělat? Děkuji.

Dobrý den, citlivost zubu na termické podněty patří mezi obvyklé reakce dřeně při úbytkových zraněních. Tento druh senzitivity je způsoben odhalením dentinových tubulů, které komunikují z nervovou pletení uvnitř vašeho poškozeného zubu. Zda dojde k úplnému nebo částečnému odeznění, příp. zhoršení, vámi popisovaný pocitů závisí na rozsahu ztráty tvrdých zubních tkání a stavu zubní dřeně. Někdy se fraktury dostavují, někdy se provádí pouze "obvaz" rány (v podstatě zalakování), zahlazení ostrých okrajů, nebo se ponechává i bez terapie. Nejvhodnějším řešením je objednat se ke svému ošetřujícímu lékaři, který po řádném vyšetření určí postup terapie.

MDDr. Markéta Vildová

• Dobrý den dostala jsem na vás doporučení tak se chci zeptat jestli nabíráte nové pacienty nebo jestli nevíte o nějakém kolegovy kolegyni kteří by nabírali pacienty akutně sháníme s manželem děkuji

Dobrý den, stále registrujeme nové pacienty. Stačí zavolat na recepci, abychom pro Vás i pana manžela našli nejhodnější termín.

• Bolesti zubů
  • Chybějící zuby