Bělení zubů • od 4 300 kč

• Hypersenzitivita dentinu
  • Problémy se zuby

• dentální hygiena
  • zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 4 300 kč

990 Kč

990 Kč

od 1 000 kč

Bc. Kristýna Kohutová DiS / Ridente.cz

Umístění: Bc. Kristýna Kohutová DiS / Ridente.cz Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.

Práce jí velmi baví, takže stoprocentní ošetření a přístup k pacientům. Objednávky pacientů vyřizuje ještě po v ordinační době. Takže si myslím že se jí nemá co vytknout.

Umístění: Bc. Kristýna Kohutová DiS / Ridente.cz

Velmi profesionalni a take hlavne lidsky pristup, ochota vse vysvetlit, poradit. Se svymi zdravotnimi problemy jsem se dlouho stydela (a bala) navstivit zubare, nicmene muj celkovy dojem je takovy, ze dalsi navstevy se uz nebudu obavat ani se stydet. Zakrok byl velmi citlivy, dopredu jsem vedela co se bude dit.
Po zakroku nasledovala konzultace, pri ktere jsem nemela pocit, ze jsem dalsi z mnoha, nebo ze zdrzuji. Moc dekuji za individualni pristup a trpelivost se mnou, rozhodne doporucuji.

Umístění: jiné místo

U slečny jsem při několika návštěvách pocítila poměrně velkou proměnlivost nálad. Při poslední návštěvě mě několikrát urazila. Nejsem vztahovačná, ale myslím, že se to rozhodně neslučuje s profesionalitou. Přiklonila bych se přesto k názoru, že je z těch pečlivějších. Klientelu si však evidentně nesnaží svým přístupem k práci udržet.

Bc. Kristýna Kohutová

Dobrý den, myslím si, že klientelu se rozhodně snažím udržet, za vše mluví ma ochota objednávat v různou pracovní dobu, individuální přístup, vylepšování postupů, volání na zmeškané hovory i o víkendu apod.Při této práci je vždy důležitá komunikace mezi klientem a ošetřujícím a reakce vždy na místě a situaci neprodleně řešit.Někoho urážet nemám za potřebi. Čtenářům doporučuji brát na zřetel skutečné příspěvky, anonym může být i člověk kterého jsme ani neošetřovali. S pozdravem Kohutova.

Velmi pečlivá dentální hygienistka, dobré ordinační hodiny, empatický přístup, lidské ceny, cítím se v její péči v bezpečí, vůbec se nebojím.

Velmi ochotná a vstřícná slečna, vše vysvětlí. Termín jsem dostala velmi brzy, což mi vyhovovalo. Určitě k ní opět půjdu.

Milá, příjemná s profesionální přístupem a naučnými rady pro zdravé čištění zubů, dobré ordinační hodiny, rychlé termíny

61 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,jsem 5let léčena Alendronat,nyní 3 měsíce vysazen chci zavést zubní implantáty má mi být aplikovaná injekce Prolia,dotaz počkat s Prolia až po zavedenï implantátů.Dékuji za odpovéd.

Dobrý den, vše musíte konzultovat se svým ošetřujícím lékařem.

Bc. Kristýna Kohutová

Dobrý den, i přesto, že si čistím důkladně zuby 2x denně (večer dokonce single kartáčkem a mezizubním kartáčkem), z ničehonic jsem si všimla, že u některých dolních zubů se mi vytvořili hnědé skvrny ( nejvíce u dásní či v záhybech). Polekalo mě to, jelikož si zuby čistím opravdu důkladně a nikdy jsem toto neměla. Jedná se o kaz, nebo jen nějaké skvrny od kávy? Děkuji

Věštění z křišťálové koule mi nikdy moc nešlo. Nicméně může jít o tzv klínové defekty čili moc dřete a nebo pigmentové skvrny. Navštivte dentální hygienistku a poraďte se. Kristýna

Ordinační doba dle objednání po telefonické domluvě na čísle 777 295 237

www.ridente.cz