Dobry den, potrebuji se zeptat, jak zastavit začínající bulimii?

Psycholog, Psychoterapeut
5 názor
Praha

Dobrý den, to opravdu nevím. Myslím, že na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Respektive nenapadá mě jiná rada, než abyste navštívila odborníka a zjistila příčinu vašich potíží a následně našla pro sebe vhodnou léčbu či řešení. Doporučuji tedy navštívit psychologa či psychoterapeuta ve vašem okolí. Držím palce, Markéta Rozsívalová

Ostatní, Psycholog, Psychoterapeut
1 názor
Jívová

Dobrý den, problém s poruchou příjmu potravy bývá komplexní problém osobnosti. To znamená, že k léčbě je potřeba přistupovat kompleně, změnit myšlení (negativní sebeznehodnocující myšlenky), emoční prožívání (pocity deprese, smutku, strachu a úzkosti) a chování na venek (způsob jezení, styl a začít vědomě jíst. Kde začít? Doporučuji od změny myšlení, pak emocí a nakonec a nácvikově změnit chování. Kdo vám s tím pomůže? Každý psycholog. Držím palce, krásný den.

Ostatní, Psychoterapeut, Terapeut
77 názor

Dobrý den, odpověď je velmi jednoduchá - vyhledat odbornou pomoc. Resp. objednat se a začít chodit. První krok jste již udělala, teď zbývají ty zbylé dva. Přeji mnoho sil na započaté cestě. Lucian Kantor

Zveme vás na návštěvu: terapie - 1 kč Návštěvu si můžete objednat přes portál Známylékař.cz. Použijte tlačítko Objednat se.

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz