Dobry vecer sem doma mam sadru na noze.dnes se mi stalo ze sem dostal hrozne bolesti do zadku nemohu si sednout ani lezet na zadech.kdyz si tam sahnu taky to boli citim tam nadotek stuhlost

5 názor
Praha

Dobrý den, ve Vašem dotazu bohužel není příliš podrobností o bolesti, jaká část končetiny je v sádře a nebo zda úraz nemohl poškodit i oblast hýždě. Všeobecně lze říci, že pokud je končetina znehybněna delší dobu, mají svaly v okolí tendenci k "tuhnutí". Pokud se bolest nešíří ještě do jiných oblastí může pomoci nahřátí ztuhlé oblasti například gelovým polštářkem a následná jemná masáž, případně hloubková masáž např.tenisovým míčkem. Je-li to možné tak i lehké protažení hýžďových svalů.Pokud však bolesti přetrvávají vyhledejte ošetřujícího lékaře, případně zkušeného fyzioterapeuta.

Nýřany

Souhlasím s kolegyní.

27 názor
Praha

Dobrý den, a jaká je Vaše otázka na nás? Pokud chcete nově vzniklé obtíže řešit, objednejte se na fyzioterapii. S pozdravem, Jitka Šerclová

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz