Dobry den,mám týden po angine. Z ničeho nic mi začala rýma,únava,při fyzické zátěži nejsem schopna n

4 Počet odpovědí:
Dobry den,mám týden po angine. Z ničeho nic mi začala rýma,únava,při fyzické zátěži nejsem schopna nic vykonavat. Bojím se ze se mi angina i něco jiného vrací.
Horečku nemam,skoro 37.
Poradíte mi,jak zrychlit lecbu? Či nevíte příčinu?
Dekuju
Dobry den, urcite by bylo vhodne komplexni vysetreni vcetne virologie, serologie, krevniho obrazu i diferenciálu, mozna i dukladneho ORL vysetreni a pripadne i imunologicke vysetreni a mozna o kardiologicke vysetreni. Hodne stesti