Dobry den,mám týden po angine. Z ničeho nic mi začala rýma,únava,při fyzické zátěži nejsem schopna nic vykonavat. Bojím se ze se mi angina i něco jiného vrací.
Horečku nemam,skoro 37.
Poradíte mi,jak zrychlit lecbu? Či nevíte příčinu?
Dekuju
Dobry den, urcite by bylo vhodne komplexni vysetreni vcetne virologie, serologie, krevniho obrazu i diferenciálu, mozna i dukladneho ORL vysetreni a pripadne i imunologicke vysetreni a mozna o kardiologicke vysetreni. Hodne stesti

Plně souhlasím s doporučením kolegyní, dle mého názoru se bude jednat s největší pravděpodobností o prodělanou infekční mononukleózu probíhající pod obrazem streptokokové angíny, dopoučuji základní biochemické vyšetření včetně virologie se zaměřením na inf. mononucleosu, výtěr z krku na lačno, /nečistit zuby/, další doporučené vyšetření viz výše 2. imunologii a kardiologii, jest-li že se nejedná o opakovaně nemocné dítě bych zbzdila, neboť přihlížím k našemu tzv. socialistickému zdravotnictví, které vidím, že si v dnešní době lidé neváží, máme vše zdarma až na doplatky. Protože jezdívám do Jugoslávie, Řecka a Itálie s astmatickými a ekzematickými dětmi, tak dobře vím, na jaké úrovni tamní zdravotnictví je a navíc se vše platí, važme si toho, co zde máme!!! Nehledě k tomu, že na děti, které potřebují zvláštní péči přispívá finančně náš stát, to v jižních státech i v Americe neexistuje. Myslím si, že jste v dobrých rukou svého pediatra, obraťte se na něj a řekněte mu své obtíže, určitě Vám pomůže...
Dle informace nejde o "návrat angíny". Ke zrychlení léčby se pro nedostatek informací nelze vyjádřit. Příčina rýmy bude s největší pravděpodobností virová infekce.
zvýšit obranný systém,,wobenzym,, či munoglukan,homeopat. Silicean 9Ch lokálně Bactoral