Dobrý den, je mi 23 let a již několikátým rokem se potýkám s občasným pálením při močení, občasno

1 Počet odpovědí:
Dobrý den,

je mi 23 let a již několikátým rokem se potýkám s občasným pálením při močení, občasnou křečí v oblasti hráze atp. Pokusím se popsat co nejjasněji a nejstručněji:

- pálení/řezání na konci trubice při močení se nejvíce vyskytuje ráno, přes den jen zřídka (piju hodně vody a močím často). Dále jsem si také všiml, že pokud sedím na WC a vykonávám velkou potřebu, tak jakmile hodně zatlačím a poté chci močit, řeže to opravdu hodně, až tak, že musím prostě chvíli počkat a případně se jít vymočit tak za 10 minut, pak už to zabolí jen trochu a zbytek močení je ok.
- několikrát jsem si všimnul, že např. při seskoku z větší výšky mě při dopadu chytne celkem silná křeč do hráze.
- když pohlavní styk trvá delší dobu, po čase cítím nepříjemnou tupu bolest, dá se říct, v celé oblasti hráze, je to taková tupá nervová bolest, opravdu dost nepříjemná. Výrazně mi to tedy snižuje kvalitu života v této oblasti.
- při masturbaci cítím často křeč/mírnou bolest v oblasti hráze při každém "spasmu", snad chápete, co tím myslím. Obvykle tuhle bolest ucítím tak 10x a pak už bolest odezní.

Rád bych asi ještě podotknul, že chodím poměrně často přes den na záchod, nejvíc se to zhoršuje za jízdy v autě a obecně když sedím... mám to tak ale už snad od malička, ale pro jistotu to sem přidávám.

Byl jsem u urologa a byly mi provedeny snad veškeré možné testy. Měl jsem dokonce i cystoskopii, která byla velice bolestivá - doktor říkal, že mám údajně strašně silný spasmus, údajně měl problém se do mě dostat, ale kromě toho se vůbec nic jiného nenašlo. Velikost prostaty je údajně v normě.

Samozřejmě jsem hledal po internetu všude možně, co to může být, ale bohužel jsem na nic nepřišel... měl jsem i několik antibiotik za ty roky, a vůbec nic nepomohlo.

Často jsem četl, že by to teoreticky mohlo souviset se ztuhlými svaly v pánvi... na to jsem také od doktora dostal Baclofen, který jsem nějakou dobu bral a lehce pomáhal na ty křeče při masturbaci, jinak na pálení ale ne... rád bych ale přišel na to, kde je ta příčina a ne byl doživotně závislý na práškách...

Různé stěry jsem také podstoupil, vše negativní...

Opravdu nevím, kam už se s tímto obrátit. Moc bych byl rád za jakoukoliv radu.

Děkuji!
Může se jednat o chronickou prostatitidu či venerologické onemocnění. Navštivte urologa či dermatovenerologa. Zdravím Dr. Zmeškal