Dobry den mam dotaz neni mi posledni dobou dobře když sem venku zacinam mi byt na vybuleni špatně se

2 Počet odpovědí:
Dobry den mam dotaz neni mi posledni dobou dobře když sem venku zacinam mi byt na vybuleni špatně se mi dycha a mam špatnou koncetraci posledni dobou me kazde rano boli dole v podbřiši. Na krku mi občas připada jako by se měl udusit takovym tlakem a nemužu prijd čim to je jsem bez nalady a tokove stavy už mě opravdu nebavi děkuji za odpověd íjeste kdyz sem nekde v cekarne a cekam dlouho tak to na me take prichazi i v MHD)
Dobrý den, rozhodně bych navštívil praktického lékaře, který by měl vyloučit různé choroby dle příznaků, vyšetřit krevní odběry, doplnit sono břicha a vyloučit zánět močového měchýře. Jinak dle ostatních příznaků, změny nálad, atd. se mi to jeví jako úzkostné depresivní stavy s fobickymi ataky mezi lidi a v přeplněných prostorách, proto bych doporučil i psychiatrické vyšetření a přechodně nasazení léku di stabilizace stavu.
Z toho osobně si netroufnu říct přesně co Vám je pokud Vás osobně nevyšetřim, ani nevím jaké je Vaše pohlaví a věk, což takové podobné stavy mívají ženy v přechodu.