Dobry den mam dotaz neni mi posledni dobou dobře když sem venku zacinam mi byt na vybuleni špatně se mi dycha a mam špatnou koncetraci posledni dobou me kazde rano boli dole v podbřiši. Na krku mi občas připada jako by se měl udusit takovym tlakem a nemužu prijd čim to je jsem bez nalady a tokove stavy už mě opravdu nebavi děkuji za odpověd íjeste kdyz sem nekde v cekarne a cekam dlouho tak to na me take prichazi i v MHD)
Dobrý den, rozhodně bych navštívil praktického lékaře, který by měl vyloučit různé choroby dle příznaků, vyšetřit krevní odběry, doplnit sono břicha a vyloučit zánět močového měchýře. Jinak dle ostatních příznaků, změny nálad, atd. se mi to jeví jako úzkostné depresivní stavy s fobickymi ataky mezi lidi a v přeplněných prostorách, proto bych doporučil i psychiatrické vyšetření a přechodně nasazení léku di stabilizace stavu.
Z toho osobně si netroufnu říct přesně co Vám je pokud Vás osobně nevyšetřim, ani nevím jaké je Vaše pohlaví a věk, což takové podobné stavy mívají ženy v přechodu.

dobrý den, ano jistě je potřeba vyloučit chudokrevnost, poruchu štítné zlázy, třeba také alergie na lepek může způsobovat takové stavy, provést gynekologické vyšetření, dále základní vyšetření srdce, ale může jít spíše o astma či latentní tetanii, takže je potřeba udělat ty odběry krve a pak zvážit další postup, njc vážnějšího bych v tom neviděl, hlavní příčinou bývá většinou vyčerpání, stres, nedostatek spánku a odpočinku, vitamínů, chudokrevnost při silnějších menses a podobně.