Dobrý den, mám takový problém. Poslední dobou mám problémy v oblasti hrudi, možná i srdce a v obla

Dobrý den, mám takový problém.
Poslední dobou mám problémy v oblasti hrudi, možná i srdce a v oblasti pánve, pociťuji tlaky. V prostředí holek mám pocit, že začnu hořet, jako bych se cítil trapně, nepříjemně. Přijde mi to trochu trapné, ale tohle se mi ještě nestalo. Mám pocit, jako bych se nedokázal ovládat nebo se něčeho bál. Myslím si, že to zasahuje do psychiky než o fyzický problém. Mám přítelkyni a nechci, aby mi to nabourávalo můj vztah. Když jsem s přítelkyní, cítím se dobře, ale když nejsem s ní a projdu kolem sympatické slečny, tak se mi tento stav nastartuje a mám pocit, jako bych se mělo něco stát...
Děkuji za odpověď.

S pozdravem
Dobrý den, z vašeho popisu je těžké úplně přesně posoudit, co se děje. Vypadá to jako úzkostné stavy, popř. se něco děje ve vašem vztahu a prostě jen přirozene reagujete na jiné sympatické mladé ženy. Asi by stálo za to to probrat a ujastnit si, o co opravdu jde. Pokud jste z okolí Kladna, ozvěte se.

Dobrý den, mnohem lepší než tyto stavy potlačovat je, pochopit je a dovolit si je prozkoumat. Jak mile něco začnete potlačovat a odmítat vytvoříte rezistenci, blok, který vás to nutí prožívat a prociťovat více a více. Dovolte si pocity pochopit, dovolte si prozkoumat, co skutečně cítíte. Projev na fyzickém těle je jen odraz nějaké emoce, kterou v sobě máte uvězněnou a nepřiznanou. Proto kdykoliv budete mít opět tento stav, chvíli se zastavte, zavřete si oči a zeptejte se sám sebe: Jaký pocit cítím ve svém těle? Učte se je pojmenovat, jako například chtíč, touha, vzrušení. Je v pořádku tyto pocity cítit i když máte partnerku. I když tyto pocity cítíte ještě neznamená, že jim musíte podlehnout.
Dobry den, dekuji za dotaz, plne se pripojuji ke kolegum, stalo by za to, prozkoumat, co to prozivate, na co myslite, na co nechcete myslet, na co si nedovolite myslet a pod. Je to na Vas. S pozdravem M. Sz.
Dobrý den, domnívám se, že by pro Vás bylo vhodné, zkusit navštívit osobně nějakého psychologa a tam prozkoumat, rozklíčovat, co je zdrojem Vašich potíží. S pozdravem DH.