Dobrý den, mám takový problém. Poslední dobou mám problémy v oblasti hrudi, možná i srdce a v obla

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám takový problém.
Poslední dobou mám problémy v oblasti hrudi, možná i srdce a v oblasti pánve, pociťuji tlaky. V prostředí holek mám pocit, že začnu hořet, jako bych se cítil trapně, nepříjemně. Přijde mi to trochu trapné, ale tohle se mi ještě nestalo. Mám pocit, jako bych se nedokázal ovládat nebo se něčeho bál. Myslím si, že to zasahuje do psychiky než o fyzický problém. Mám přítelkyni a nechci, aby mi to nabourávalo můj vztah. Když jsem s přítelkyní, cítím se dobře, ale když nejsem s ní a projdu kolem sympatické slečny, tak se mi tento stav nastartuje a mám pocit, jako bych se mělo něco stát...
Děkuji za odpověď.

S pozdravem
Dobrý den, z vašeho popisu je těžké úplně přesně posoudit, co se děje. Vypadá to jako úzkostné stavy, popř. se něco děje ve vašem vztahu a prostě jen přirozene reagujete na jiné sympatické mladé ženy. Asi by stálo za to to probrat a ujastnit si, o co opravdu jde. Pokud jste z okolí Kladna, ozvěte se.