Dobrý den, již delší dobu mě trápí bolest nohou v určitém místě. Na obou nohách těsně pod zadkem z

6 Počet odpovědí:
Dobrý den,
již delší dobu mě trápí bolest nohou v určitém místě. Na obou nohách těsně pod zadkem z vnější strany - místa jsem označil na obrázku - ctrlv.cz/shots/2018/02/15/tSRr.png

Navíc když si na těchto místech jemně zatlačím prsty, je to jako kdyby mě někdo přes ně vzal pohrabáčem. Také se mi občas stává (nevím jestli to s tím souvisí) že když delší dobu sedím, tak mě začnou brnět nohy a někdy i v pánvi. A když si vezmu těsnější kalhoty nebo spodní prádlo, tak mě tato oblast ještě příšerně pálí. Nebo také když jdu spát a vezmu si teplou deku, prostě zhoršuje se to v teple a naopak zlepšuje (bolest, pálení) v chladu. Napadá vás něco, čím by to mohlo být? Děkuji.
Obecně pálení kůže často způsobuje Staphylococcus aureus. Podílí se rovněž na neurologických problémech, podobných jako při borelióze, chlamydiích apod. V podstatě všechny tři jmenované patogeny můžete mít, nebo i další bakterie jako mykoplazmy, streptokoky, eventuálně herpesové viry. Já vím, je toho dost, ten podíl stafylokoka je nejpravděpodobnější. Pokud máte v okolí někoho, kdo odborně pracuje s plazmovým generátorem, objednejte se k němu. Přeji brzké zlepšení potíží.