Dobrý den, již delší dobu mě trápí bolest nohou v určitém místě. Na obou nohách těsně pod zadkem z

již delší dobu mě trápí bolest nohou v určitém místě. Na obou nohách těsně pod zadkem z vnější strany - místa jsem označil na obrázku - ctrlv.cz/shots/2018/02/15/tSRr.png

Navíc když si na těchto místech jemně zatlačím prsty, je to jako kdyby mě někdo přes ně vzal pohrabáčem. Také se mi občas stává (nevím jestli to s tím souvisí) že když delší dobu sedím, tak mě začnou brnět nohy a někdy i v pánvi. A když si vezmu těsnější kalhoty nebo spodní prádlo, tak mě tato oblast ještě příšerně pálí. Nebo také když jdu spát a vezmu si teplou deku, prostě zhoršuje se to v teple a naopak zlepšuje (bolest, pálení) v chladu. Napadá vás něco, čím by to mohlo být? Děkuji.
Obecně pálení kůže často způsobuje Staphylococcus aureus. Podílí se rovněž na neurologických problémech, podobných jako při borelióze, chlamydiích apod. V podstatě všechny tři jmenované patogeny můžete mít, nebo i další bakterie jako mykoplazmy, streptokoky, eventuálně herpesové viry. Já vím, je toho dost, ten podíl stafylokoka je nejpravděpodobnější. Pokud máte v okolí někoho, kdo odborně pracuje s plazmovým generátorem, objednejte se k němu. Přeji brzké zlepšení potíží.

Dobrý den,potíže by mohly mít základ neurologický nebo cévní. Nezmiňujete to, ale pokud by na pokožce postižené oblasti byly viditelné změny jakéhokoliv charakteru (barva, suchost...), tak i kožní. Dle Vašeho popisu potíží se domnívám, že by na vaše problémy mohla pozitivně působit homeopatie, popřípadě čínská medicína.
Přeju Vám brzkou odlevu od potíží.
Pro podání homeopatik je zde málo informací, popis kůže a problémů s ní nestačí. Doporučuji vám konzultaci s homeopatem v místě vašeho bydliště, který s vámi probere ostatní náležitosti a najde váš celkový obraz. Bude se vás ptát jak jíte, jak spíte, jak trávíte, jaké máte vztahy ... Poněvadž všechno souvisí se vším.
Dobrý den. Já se domnívám, že Váš problem he v lymfatickem systému. Ten zvetšuhe svůj objem a to docela bolí. Doporučul bych RUČNI lymfatické drenáže +čaje.
Pro vaše problémy by byla vhodná meridiánová masáž. Jedna tato meridiánová masáž odpovídá: 10x ruční masáž, 1x detox lymfatických uzlin, 1 hodině čištění energetických kanálů celého těla, 3 hodinám chůze v lese, vyloučení 4 g jedů z vnitřních orgánů, provedení   500 kliků, 36 milionkrát pohyb buněk, ztráta tuku odpovídá běhu 6 km. Vlastně je to kombinace klasické ruční masáže,kde jsou speciální vodivé rukavice,do kterých jdou elektrické impulzy. Není to takové klasické silové hnětení,ale spíš hlazení podél páteře,takže nic násilného. Na konec je klient namazaný speciálním rostlinným čínským sprejem a zabalený do potravinářské folie. A ta potom vyživuje a prohřívá 2 -3 hodiny energetické kanálky podél páteře. Tím se vlastně regenerují všechny vnitřní orgány,což vlastně jinak žádná jiná masáž nedokáže.
Osobně bych začala konzultací, a ta by nám ukázala, s čím je třeba pracovat po fyzické i psychické stránce a v osobním, či profesním životě. Dále bych provedla rozmasírování celých zad včetně SI skloubení (cca 4-5 masáží po 14 dnech). Následně bych doporučila 8x ručních lymfatických masáží, vždy po týdnu. Dál by se vidělo.