Dobrý den, před 4 dny mě začalo šumět v levém uchu v rytmu tlukotu srdce. Píská mi ve stejném uchu j

4 Počet odpovědí:
Dobrý den, před 4 dny mě začalo šumět v levém uchu v rytmu tlukotu srdce. Píská mi ve stejném uchu již několik let. Ten šum je ale nesnesitelný. Je reálné vyléčit alespoň ten šum? Děkuji, Mirka.
To nelze řešit po internetu, objednejte se do ordinace a tam se poradíme.