Dobrý den, zhruba před týdnem jsem se probudila s bolesti krku má levé straně.(nepředcházela tomu žádná nemoc ani nachlazení) Polykání je bolestivé a po pár dnech se přidala i bolest levého ucha. Uzliny jsou nateklé. Bolest se střídavě lepší a horší. Je možné že by mi mohli diagnostikovat nádor? Děkuji

3 názor
Kroměříž

Dobrý den, Vaše potíže dominují spíše jako zánětlivé povahy, doporučuji ORL vyšetření. S pozdravem A.H.

93 názor
Brno

Dobrý den, Vaše potíže jsou zánětlivé povahy,mohlo by jít i o peritonsilární absces, navštivte ORL lékaře S pozdrave MUDr. P. Ovísek

2 názor
Praha

Navštivte ORL lékaře ,vyšetření je jednoduché.Spíše půjde o zánět. MUDr.Kačírková

1 názor
Praha

Souhlasím s velkou pravděpodobností se zánětlivým původem. Navštivte ORL. K.D.

6 názor
Dobřichovice

Dobrý den, popisované obtíže svědčí spíše pro zánět. Pokud máte obavy z nádorového onemocnění, navštivte ORL S pozdravem Dr. Jenšovská

Pardubice

Dobrý den. Připojuji s k názoru kolegů. Nejpravděpodobnější je zánětlivý původ Vašich obtíží. Vyhledejte ORL specialistu. S pozdravem M. Kotulek

Stále hledáte odpověď. Položte další dotaz