Dobrý den, je to asi měsíc, co mě začalo trápit časté brnění končetin. Byla jsem poslední dobou ve v

1 Počet odpovědí:
Dobrý den, je to asi měsíc, co mě začalo trápit časté brnění končetin. Byla jsem poslední dobou ve velkém stresu a vypětí, což považuji za poměrně důležitý faktor. Překvapilo mě však, že ani když jsem v posledních dnech zvolnila, příznaky neodezněly. Včera jsem se v noci probudila (v leže na zádech) s brněním pravé nohy i ruky. Bylo to tak intenzivní, že mě to probralo ze spánku a zvedlo z lehu do sedu. Často mi končetiny brní i v sedě a není vůbec nutné, abych dlouho setrvávala v jedné poloze. Taky mám občas problém usnout kvůli tomu, že mám pocit, že mi "divně" buší srdce. Nemám na to žádný přiléhavější výraz.
Jsem poměrně aktivní, studuji VŠ a současně pracuji, neberu dlouhodobě žádné léky, nemám diagnostikovanou žádnou nemoc. Tlak mívám spíše nízký.
Může být problémem pouze nedostatek nějakého vitamínu - např. magnézia?
Dobrý den. Doporučuji potíže nepodceňovat a nechat se vyšetřit nejlépe prostřednictvím praktického lékaře u dobrého neurologa. Půžová