Dobrý den,driv jsem mela problemy s jidlem a diky tomu mam hypokalemii,byla jsem v nemocnici na kapa

2 Počet odpovědí:
Dobrý den,driv jsem mela problemy s jidlem a diky tomu mam hypokalemii,byla jsem v nemocnici na kapacce.
Trpim take panickou atakou,posledni 4 dny jakoby citim a slysim svoje srdce,obcas me poboliva,citim vsude tlak,jsem napjata,mam obavy ze smrti,cetla jsem ze hypokalemie muze byt smrtelna.
Snazim se jist vice ococe a zeleniny,jim i horcikove tablety.
Ale porad je mi zle a tezce,mam obavy,ze umru.
Vsichni mi rikaji,ze je to jen v hlave,ze je to opravdu zase zacnvat uzkosti.
Kazdy den se probudim a hned myslim na to,ze mi zas bude busit srdce,ze dostanu infarkt a ze umru,nevim co s tim delat,je mi 22 let.
Dnes odjizdim na festival a nechci aby mi tam bylo tak zle,i kdyz jsem v hlave presvedcena,ze uz se z festivalu nevratim,ze se mi tam neco stane.
Nevim co s tim delat,prosim poradte.
Myslím,
že se nejedná o metabolický problém, ale o psychický.
Bylo by dobré navštívit psychiatra a zkusit nějakou antidepresivní terapii.
Bylo by dobré to probrat i s psychologem.