Dobry den, je mi 17 let a mam problem s penisem... na zaludu se mi delaji takove cervene flicky a na

5 Počet odpovědí:
Dobry den, je mi 17 let a mam problem s penisem... na zaludu se mi delaji takove cervene flicky a na dotek boli... po pretazeni penisu mam na kuzi (ne na penisu, ale na kuzi, jak se pretahne) takove bile pupinky a kolem toho je to cervene... a celkove je ten penis takovy citlivejsi, po masturbaci boli a obcas po pouziti wc stipe.... hygienou to byt nemuze, myju se kazdy den. Celkem se za to stydim a nechci to nikomu rikat, ani s tim jit k lekari... kdyby slo poslat fotku, tak bych poslal i fotku ... nejlepe jestli by se to nedalo vyresit nejakou mastickou nebo necim podobny... dekuju za radu
Tento způsob komunikace nepreferuji, můžete zavolat