Dobry den, je mi 17 let a mam problem s penisem... na zaludu se mi delaji takove cervene flicky a na dotek boli... po pretazeni penisu mam na kuzi (ne na penisu, ale na kuzi, jak se pretahne) takove bile pupinky a kolem toho je to cervene... a celkove je ten penis takovy citlivejsi, po masturbaci boli a obcas po pouziti wc stipe.... hygienou to byt nemuze, myju se kazdy den. Celkem se za to stydim a nechci to nikomu rikat, ani s tim jit k lekari... kdyby slo poslat fotku, tak bych poslal i fotku ... nejlepe jestli by se to nedalo vyresit nejakou mastickou nebo necim podobny... dekuju za radu
Tento způsob komunikace nepreferuji, můžete zavolat

Tento způsob komunikace není dobrý,nejrozumnější je návštěva ošetřujícího lékaře. Nejvhodnější je postup- stěr na vyšetření kultivace a citlivosti a další dle výsledku
V zásadě je správný postup přímé vyšetření v ordinaci specialisty -urologa.Chápu stud ve Vašem věku, ale překonejte ho a vyhledejte si v blízkosti bydliště urologa- muže a nezkoušejte laické léčebné postupy.
Pro urologa jsou tato vyšetření zcela běžná a nemusíte se obávat vzhledem k povinné mlčenlivosti zdravotníků nějakého rozšíření informací o Vašem zdravotním problému.
Dobrý den. Předně nejsem příznivcem toh, aby se tento fyzický problém řešil bezkontaktně zde na internetu. Proto v každém případě doporučuji kontakt s lékaře, nejlépe Vaším praktickým, k němuž byste měl mít dostatečnou důvěru, abyste mu svůj problém mohl v relativním klidu slit. Na zákaldě lékařova vyšetření se teprve stanoví další postup. Z obecných rad lze doporučit častější omývání vlažnou vodou, osušování čistým bavlněným ručníkem, nepoužívat na prádlo aviváž a nosit bavlněné prádlo. Z léčebných prostředků již zmíněný a doporučovaný canesten krém, na suchou spodinu a na noc. Pokud se doporučení minou účinkem, navštivte lékaře.
Dobrý den. Souhlasím s dr. Štolfou. Někdy, paradoxně, s příliš velké hygieny se tento problém může objevit.