Dobrý den, je mi 16 let a o své zuby se starám příkladně mám je krásne Teda měla jsem. Jedla jsem ch

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, je mi 16 let a o své zuby se starám příkladně mám je krásne Teda měla jsem. Jedla jsem chléb a při zkusu jsem nejspíše horní jedničkou narazila na něco tvrdého a ulomil se mi kus předního zubu zevnitř, byla jsem u mě zubarky a ta řekla že je to tak málo že s tím nic dělat nebude a poradila mi jen pastu na poškozenou sklovinu, nerovnost v zubů mi vadí zatrhava se mi tam jazyk, ikdyz nejde že předu ustipnuti vidět, vadí mi tam a bojím se do čehokoliv kousat, chtěla jsem se zeptat zdali se nerovnost časem obrousi nebo mám zadat o vyplnění děkuji.
Dobrý den, zdravé a pevné zuby se nelamou při chlebu, pokud dr říká že není potřeba vrtání, tak by to tak mohlo být, používejte zubní pasty na citlivé zuby, požádejte dr o lehké zabroušeni, zahlazeni.