Dobrý den, je mi 16 let a o své zuby se starám příkladně mám je krásne Teda měla jsem. Jedla jsem chléb a při zkusu jsem nejspíše horní jedničkou narazila na něco tvrdého a ulomil se mi kus předního zubu zevnitř, byla jsem u mě zubarky a ta řekla že je to tak málo že s tím nic dělat nebude a poradila mi jen pastu na poškozenou sklovinu, nerovnost v zubů mi vadí zatrhava se mi tam jazyk, ikdyz nejde že předu ustipnuti vidět, vadí mi tam a bojím se do čehokoliv kousat, chtěla jsem se zeptat zdali se nerovnost časem obrousi nebo mám zadat o vyplnění děkuji.
Dobrý den, zdravé a pevné zuby se nelamou při chlebu, pokud dr říká že není potřeba vrtání, tak by to tak mohlo být, používejte zubní pasty na citlivé zuby, požádejte dr o lehké zabroušeni, zahlazeni.

Dentální hygienistka by se neměla na toto téma vyjadřovat.
I zdravý zub se může ulomit!!!!!! A zubní lékaři zuby nevrtají. Tak to nazývají lajci. Pokud je fraktura zubu taková,že Vás obtěžuje,existují materiály,kterými lze takový defekt zubu uzavřít.
Nepřál bych hygienistce Kohutové,aby takový defekt sama měla. Navíc asi za svůj krátký profesní život toho mnoho neviděla.