Stomatologie Zaytsev (mapa)

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Odstranění zubního kamene • od 800 kč

Odstranění pigmentací • od 300 kč

Bělení zubů • od 5 000 kč +4 Více

Zubní šperky • od 900 kč

Dětské ošetření, prevence kazů • od 450 kč

Poradenství s domácí péče

Ordinační doba dentální hygienistky st odpoledne, pá dopoledne po telefonické domluvě. www.dentalnihygienaberoun.cz Studium: Vyšší odborná zdr...

• nepříjemný dech
  • hypersenzitivita dentinu
  • problémy se zuby

Umístění: Stomatologie Zaytsev

Velmi profesionalni a take hlavne lidsky pristup, ochota vse vysvetlit, poradit. Se svymi zdravotnimi problemy jsem se dlouho stydela (a bala) navstivit zubare, nicmene muj celkovy dojem je takovy, ze dalsi navstevy se uz nebudu obavat ani se stydet. Zakrok byl velmi citlivy, dopredu jsem vedela co se bude dit.
Po zakroku nasledovala konzultace, pri ktere jsem nemela pocit, ze jsem dalsi z mnoha, nebo ze zdrzuji. Moc dekuji za individualni pristup a trpelivost se mnou, rozhodne doporucuji.

Umístění: jiné místo

U slečny jsem při několika návštěvách pocítila poměrně velkou proměnlivost nálad. Při poslední návštěvě mě několikrát urazila. Nejsem vztahovačná, ale myslím, že se to rozhodně neslučuje s profesionalitou. Přiklonila bych se přesto k názoru, že je z těch pečlivějších. Klientelu si však evidentně nesnaží svým přístupem k práci udržet.

Bc. Kristýna Kohutová

Dobrý den, myslím si, že klientelu se rozhodně snažím udržet, za vše mluví ma ochota objednávat v různou pracovní dobu, individuální přístup, vylepšování postupů, volání na zmeškané hovory i o víkendu apod.Při této práci je vždy důležitá komunikace mezi klientem a ošetřujícím a reakce vždy na místě a situaci neprodleně řešit.Někoho urážet nemám za potřebi. Čtenářům doporučuji brát na zřetel skutečné příspěvky, anonym může být i člověk kterého jsme ani neošetřovali. S pozdravem Kohutova.

Velmi pečlivá dentální hygienistka, dobré ordinační hodiny, empatický přístup, lidské ceny, cítím se v její péči v bezpečí, vůbec se nebojím.

Velmi ochotná a vstřícná slečna, vše vysvětlí. Termín jsem dostala velmi brzy, což mi vyhovovalo. Určitě k ní opět půjdu.

Milá, příjemná s profesionální přístupem a naučnými rady pro zdravé čištění zubů, dobré ordinační hodiny, rychlé termíny

Odstranění zubního kamene

Dentální hygiena

Umístění: Stomatologie Zaytsev

Umístění: jiné místo

37 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, je pravda, že i při správném používání způsobuje elektrický zubní kartáček nevratné požkození dásní a zubní skloviny? Každý tvrdí něco jiného, proto bych v tom měl rád jasno. Děkuji za odpověď.

Dobrý den, pouze při nesprávném používání a ještě s kombinací zubní pasty s abrazivy. Je potřeba zvolit správný typ a druh kartáčku a s tlakovým senzorem. Hezký den. K.

• Mám hepatitidu C,potřebuji vytrhat zuby a vyrobit zubní protézu.Praha

Dobrý den, nikdo vám zde veřejně neodepíše, že bere infekční pacienty, doporučuji volat a volat, hlásit se, že půjdete na konec pracovní doby,nebo zkuste Bulovku,ta je na infekce zvyklá...

• nepříjemný dech
  • hypersenzitivita dentinu