Stomatologie Zaytsev

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, + 3 Více

Bělení zubů • od 5 000 kč

Dentální hygiena • od 800 kč

Dětské ošetření, prevence kazů • od 450 kč +4 Více

Odstranění pigmentací • od 300 kč

Odstranění zubního kamene • od 800 kč

Poradenství s domácí péče

Zobrazit ostatní dentálních hygenistů v okolí

Ordinační doba dentální hygienistky st odpoledne, pá dopoledne po telefonické domluvě. www.dentalnihygienaberoun.cz Studium: Vyšší odborná zdr...

• nepříjemný dech

Cena není uvedená

Zubní šperky

od 900 kč

Umístění: Stomatologie Zaytsev

Velmi profesionalni a take hlavne lidsky pristup, ochota vse vysvetlit, poradit. Se svymi zdravotnimi problemy jsem se dlouho stydela (a bala) navstivit zubare, nicmene muj celkovy dojem je takovy, ze dalsi navstevy se uz nebudu obavat ani se stydet. Zakrok byl velmi citlivy, dopredu jsem vedela co se bude dit.
Po zakroku nasledovala konzultace, pri ktere jsem nemela pocit, ze jsem dalsi z mnoha, nebo ze zdrzuji. Moc dekuji za individualni pristup a trpelivost se mnou, rozhodne doporucuji.

Umístění: jiné místo

U slečny jsem při několika návštěvách pocítila poměrně velkou proměnlivost nálad. Při poslední návštěvě mě několikrát urazila. Nejsem vztahovačná, ale myslím, že se to rozhodně neslučuje s profesionalitou. Přiklonila bych se přesto k názoru, že je z těch pečlivějších. Klientelu si však evidentně nesnaží svým přístupem k práci udržet.

Bc. Kristýna Kohutová

Dobrý den, myslím si, že klientelu se rozhodně snažím udržet, za vše mluví ma ochota objednávat v různou pracovní dobu, individuální přístup, vylepšování postupů, volání na zmeškané hovory i o víkendu apod.Při této práci je vždy důležitá komunikace mezi klientem a ošetřujícím a reakce vždy na místě a situaci neprodleně řešit.Někoho urážet nemám za potřebi. Čtenářům doporučuji brát na zřetel skutečné příspěvky, anonym může být i člověk kterého jsme ani neošetřovali. S pozdravem Kohutova.

Velmi pečlivá dentální hygienistka, dobré ordinační hodiny, empatický přístup, lidské ceny, cítím se v její péči v bezpečí, vůbec se nebojím.

Velmi ochotná a vstřícná slečna, vše vysvětlí. Termín jsem dostala velmi brzy, což mi vyhovovalo. Určitě k ní opět půjdu.

Milá, příjemná s profesionální přístupem a naučnými rady pro zdravé čištění zubů, dobré ordinační hodiny, rychlé termíny

47 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den potrebuji nutně detskeho zubaře mam 4 léteho syna a uz tyden ho boli zuby a nemuzu sehnat zubaře jestli nekdo prijma prosím vás

Dobrý den, v Berouně je celkem 6 zubních ordinací, které přijímají z toho 2 dětské zubní lékařky, nevidím problém. Kohutová

Bc. Kristýna Kohutová

• Dobrý den. Může něco znamenat zápach z úst? Děje se to už déle. Většinou ráno. Občas přes den kdy je sucho v krku. Může jít i o vážné onemocnění? Mockrát děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den, příčin může být více. Většinou to značí závažný problém s onemocněním dásní, parodontitidou. Doporučujeme navštívit dentální hygienistku. Může jít i o problém s žaludkem.

• nepříjemný dech
  • hypersenzitivita dentinu