Bělení zubů • Od 4 300 Kč

Studium:
Vyšší odborná z...

• dentální hygiena
  • zubní lékař - stomatolog

Umístění: Bc. Kristýna Kohutová DiS / Ridente.cz Dentální hygiena - celkové ošetření (cca 50-60 min.

Práce jí velmi baví, takže stoprocentní ošetření a přístup k pacientům. Objednávky pacientů vyřizuje ještě po v ordinační době. Takže si myslím že se jí nemá co vytknout.

Umístění: Bc. Kristýna Kohutová DiS / Ridente.cz

Velmi profesionalni a take hlavne lidsky pristup, ochota vse vysvetlit, poradit. Se svymi zdravotnimi problemy jsem se dlouho stydela (a bala) navstivit zubare, nicmene muj celkovy dojem je takovy, ze dalsi navstevy se uz nebudu obavat ani se stydet. Zakrok byl velmi citlivy, dopredu jsem vedela co se bude dit.
Po zakroku nasledovala konzultace, pri ktere jsem nemela pocit, ze jsem dalsi z mnoha, nebo ze zdrzuji. Moc dekuji za individualni pristup a trpelivost se mnou, rozhodne doporucuji.

Umístění: jiné místo

U slečny jsem při několika návštěvách pocítila poměrně velkou proměnlivost nálad. Při poslední návštěvě mě několikrát urazila. Nejsem vztahovačná, ale myslím, že se to rozhodně neslučuje s profesionalitou. Přiklonila bych se přesto k názoru, že je z těch pečlivějších. Klientelu si však evidentně nesnaží svým přístupem k práci udržet.

Bc. Kristýna Kohutová

Dobrý den, myslím si, že klientelu se rozhodně snažím udržet, za vše mluví ma ochota objednávat v různou pracovní dobu, individuální přístup, vylepšování postupů, volání na zmeškané hovory i o víkendu apod.Při této práci je vždy důležitá komunikace mezi klientem a ošetřujícím a reakce vždy na místě a situaci neprodleně řešit.Někoho urážet nemám za potřebi. Čtenářům doporučuji brát na zřetel skutečné příspěvky, anonym může být i člověk kterého jsme ani neošetřovali. S pozdravem Kohutova.

Velmi pečlivá dentální hygienistka, dobré ordinační hodiny, empatický přístup, lidské ceny, cítím se v její péči v bezpečí, vůbec se nebojím.

Velmi ochotná a vstřícná slečna, vše vysvětlí. Termín jsem dostala velmi brzy, což mi vyhovovalo. Určitě k ní opět půjdu.

Milá, příjemná s profesionální přístupem a naučnými rady pro zdravé čištění zubů, dobré ordinační hodiny, rychlé termíny

56 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, hledám zubaře, co má smlouvu s OZP a umí dělat jednu plombu na pojišťovnu a ani není tak předražený (3 tisíce třeba za plombu nebo tak). Je tu někdo takový?

Dobrý den, v Berouně hned 2 ordinace a v Komárově taktéž.

Bc. Kristýna Kohutová

chtěla bych se zeptat, před nedávnem jsem si poprvé zkoušela čistit zuby za pomoci mezizubního kartáčku. Zakoupila jsem si v lékárně sadu mezizubních kartáčku všech velikostí a začala používat ten nejmenší z kartáčků. Třetí den jsem ovšem po zajetí kartáčku mezi zuby vytlačila z mezizubniho prostoru něco velikosti třísky bílo/šedé barvy. Velmi jsem se toho polekala a raději se onu věc nesnažila zcela vytáhnout. Muže se jednat o kus zubu? Když jsem to řekla zubaři, pouze konstatoval, že se nejspíše jednalo o zbytek zubní plomby.

Dobrý den, pokud vás zubař viděl a vše zkontroloval není důvod se bát, mohl to být kus jídle, kus materiálu od výplně atd... Lepší je zajít na dentální hygienu a pomůckach se poradit, zuby odborně vyčistit. Hezký den