Bc.

Dentální hygienistka, hygienista, Zubař

Kontaktní informace

• Stomatologie Zaytsev

Havlíčkova 1732/3, 266 01 Beroun, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Hotovost Více (1)

V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti jakéhokoliv věku

• P

Velmi pečlivá dentální hygienistka, dobré ordinační hodiny, empatický přístup, lidské ceny, cítím se v její péči v bezpečí, vůbec se nebojím.

• Zkušenosti a dovednosti

• Ordinační doba dentální hygienistky st odpoledne, pá dopoledne po telefonické domluvě.

www.stomatologie.webmium.com

Studium:
      Vyšší odborná zdravotnická škola Alšovo nábřeží 6, Praha 1, obor Diplomovaná dentální hygienistka (2012)
      3. Lékařská univerzita Karlova v Praze, obor Veřejné zdravotnictví (2016)

Praxe:
      Asistence při ošetření mikroskopem a stomatochirurgie MUDr. Hana Zallmann, dentální hygiena v Praze. Dentální hygiena v Medicentru Beroun.

Zaměstnání:
      Stomatologie Zaytsev Dmitry
      Stomatologie Šedivá Štěpánka
      Dentální hygiena Bc. Kristýna Kohutová, DiS. vlastní praxe

Semináře:
      Pravidelné školení pro dent.hyg.
      Vinohradské dentální dny, Pražské dentální dny.
      Školící centrum Kladno-doc. MUDr. Dřízhal Ivo, CSc.

• dentální hygiena

Zubní šperky od 900 kč
    Dětské ošetření, prevence kazů od 450 kč
    Poradenství s domácí péče

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Dentální hygienistka, hygienista, Zubař
    Beroun
    No skutečně netuším co zubní lékaři mají s touto otázkou co společného. Jděte na kožní.

Hodnocení pacientů

• B
      Umístění: jiné místo

U slečny jsem při několika návštěvách pocítila poměrně velkou proměnlivost nálad. Při poslední návštěvě mě několikrát urazila. Nejsem vztahovačná, ale myslím, že se to rozhodně neslučuje s profesionalitou. Přiklonila bych se přesto k názoru, že je z těch pečlivějších. Klientelu si však evidentně nesnaží svým přístupem k práci udržet.

Kristýna Kohutová2018-03-10

Dobrý den, myslím si, že klientelu se rozhodně snažím udržet, za vše mluví ma ochota objednávat v různou pracovní dobu, individuální přístup, vylepšování postupů, volání na zmeškané hovory i o víkendu apod.Při této práci je vždy důležitá komunikace mezi klientem a ošetřujícím a reakce vždy na místě a situaci neprodleně řešit.Někoho urážet nemám za potřebi. Čtenářům doporučuji brát na zřetel skutečné příspěvky, anonym může být i člověk kterého jsme ani neošetřovali. S pozdravem Kohutova.

• P

• Velmi ochotná a vstřícná slečna, vše vysvětlí. Termín jsem dostala velmi brzy, což mi vyhovovalo. Určitě k ní opět půjdu.

• L

Milá, příjemná s profesionální přístupem a naučnými rady pro zdravé čištění zubů, dobré ordinační hodiny, rychlé termíny