Bc.

Kristýna Kohutová verifiedCreated with Sketch.

Dentální hygienistka, hygienista, Zubař

Kontaktní informace

• Stomatologie Zaytsev

Havlíčkova 1732/3, 266 01 Beroun, středočeský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Hotovost Více (1)

V této ordinaci přijímám:
    dospělí, děti jakéhokoliv věku

• K
    Umístění: Stomatologie Zaytsev

Velmi profesionalni a take hlavne lidsky pristup, ochota vse vysvetlit, poradit. Se svymi zdravotnimi problemy jsem se dlouho stydela (a bala) navstivit zubare, nicmene muj celkovy dojem je takovy, ze dalsi navstevy se uz nebudu obavat ani se stydet. Zakrok byl velmi citlivy, dopredu jsem vedela co se bude dit.
    Po zakroku nasledovala konzultace, pri ktere jsem nemela pocit, ze jsem dalsi z mnoha, nebo ze zdrzuji. Moc dekuji za individualni pristup a trpelivost se mnou, rozhodne doporucuji.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Oleksii Magdyk
    Oleksii Magdyk
    Zubař, Dentální hygienistka, hygienista
    Hostinského 7, Praha
    S panem doktorem plná spokojenost. Plánované zákroky detailně vysvětlil a na mé zvídavé otázky ochotně odpověděl.… Více

Marcel Dostál
    Marcel Dostál
    Zborovská 719/27, Praha
    Extrémně milý dentální hygienista a odborník s několikaletou praxí. Ošetření chrupu je rychlé, efektivní, bezbolestné… Více

Kristina Novotná
    Kristina Novotná
    U Sadu 62/13, Praha
    V čekárně profesionální přijetí. Ordinace i čekárna pěkná, čistá a vybavená. Dentistka je úžasná slečna/paní. Vše… Více

Veronika Havlínová
    Veronika Havlínová
    Vratislavova 11 (2. patro hned vedle výtahu), Praha
    Musím říct, že po předchozích zkušenostech byla má návštěva zde nebe a dudy. Vše mi bylo vysvětleno, čištění zubního… Více

Eva Andrlová
    Eva Andrlová
    Hálkova 1, Praha
    Paní hygienistka byla velmi příjemná, odborný a profesionální přístup! Těším se na další návštěvu! Doporučuju všem,… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Ordinační doba dentální hygienistky st odpoledne, pá dopoledne po telefonické domluvě.

www.stomatologie.webmium.com

Studium:
      Vyšší odborná zdravotnická škola Alšovo nábřeží 6, Praha 1, obor Diplomovaná dentální hygienistka (2012)
      3. Lékařská univerzita Karlova v Praze, obor Veřejné zdravotnictví (2016)

Praxe:
      Asistence při ošetření mikroskopem a stomatochirurgie MUDr. Hana Zallmann, dentální hygiena v Praze. Dentální hygiena v Medicentru Beroun.

Zaměstnání:
      Stomatologie Zaytsev Dmitry
      Stomatologie Šedivá Štěpánka
      Dentální hygiena Bc. Kristýna Kohutová, DiS. vlastní praxe

Semináře:
      Pravidelné školení pro dent.hyg.
      Vinohradské dentální dny, Pražské dentální dny.
      Školící centrum Kladno-doc. MUDr. Dřízhal Ivo, CSc.

• dentální hygiena

Zubní šperky od 900 kč
    Dětské ošetření, prevence kazů od 450 kč
    Poradenství s domácí péče

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Kristýna Kohutová
    Kristýna Kohutová
    Dentální hygienistka, hygienista, Zubař
    Beroun
    Dobrý den, většina zubních ordinací má smlouvu se zdravotní pojišťovnou, mohou si tedy zubní péči dovolit všichni, platí se pouze za estetiku, korunky bílé a nadstandardní ošetření kanálků. Prevence,… Více

Hodnocení pacientů

• K
      Umístění: Stomatologie Zaytsev

• B
      Umístění: jiné místo

U slečny jsem při několika návštěvách pocítila poměrně velkou proměnlivost nálad. Při poslední návštěvě mě několikrát urazila. Nejsem vztahovačná, ale myslím, že se to rozhodně neslučuje s profesionalitou. Přiklonila bych se přesto k názoru, že je z těch pečlivějších. Klientelu si však evidentně nesnaží svým přístupem k práci udržet.

Kristýna Kohutová2018-03-10

Dobrý den, myslím si, že klientelu se rozhodně snažím udržet, za vše mluví ma ochota objednávat v různou pracovní dobu, individuální přístup, vylepšování postupů, volání na zmeškané hovory i o víkendu apod.Při této práci je vždy důležitá komunikace mezi klientem a ošetřujícím a reakce vždy na místě a situaci neprodleně řešit.Někoho urážet nemám za potřebi. Čtenářům doporučuji brát na zřetel skutečné příspěvky, anonym může být i člověk kterého jsme ani neošetřovali. S pozdravem Kohutova.

• P

Velmi pečlivá dentální hygienistka, dobré ordinační hodiny, empatický přístup, lidské ceny, cítím se v její péči v bezpečí, vůbec se nebojím.

• Velmi ochotná a vstřícná slečna, vše vysvětlí. Termín jsem dostala velmi brzy, což mi vyhovovalo. Určitě k ní opět půjdu.

• L

Milá, příjemná s profesionální přístupem a naučnými rady pro zdravé čištění zubů, dobré ordinační hodiny, rychlé termíny