Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Jak mám svého přítele dostat k zubaři? Je mu 37 let a u zubaře neb

2 Počet odpovědí:
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Jak mám svého přítele dostat k zubaři? Je mu 37 let a u zubaře nebyl snad 15 let. Má panicky strach ze zubaře, nechce o něm ani slyšet. Problém je v tom, že on ma opravdu zuby v dezolátním stavu. Nahoře to má zkažené a vybité. Je to opravdu strašné a je mi jasné, že ho nikam nedostanu. Už mu to také vadí, ale přes ten strach se nedovede přenést. Můžete mi prosím poradit, co s ním mám dělat? Případně kam s ním dojít na narkózu. Děkuji za odpověď. Lucie
Dobrý den, doporučuji ošetření v analgosedaci. Můžete se objednat, mrknem to