Umístění: jiné místo

Pana doktora mohu určitě doporučit. Kontaktovala jsem ho v době kdy byl můj ošetřující lékař na dovolené. Přijal mne prakticky ihned, byl milý a vše mi ochotně vysvětlil.

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Nabízím kompletní stomatologickou péči. Používané technologie i materiály splňují nejvyšší požadavky na kvalitu ošetření. Profesionální přístup, poh...

verified-checkCreated with Sketch. Ověřeny pacient

Dnes mi pan doktor pomohl od bolavého zubu. Dočetla jsem se na internetu, že provozuje zubní pohotovost a
tak jsem mu zavolala, zda by mě vzal i když nechodím k němu.Pan doktor mě bez váhání objednal a za dvě hodiny jsem už seděla v jeho křesle. Pan doktor i sestřička byli moc milí, sympatičtí, na vše potřebné se zeptali a i poradili, co jsem potřebovala já. I kvůli mě do ordinace přijeli a za to jim oběma moc děkuji, jelikož asi každý ví, jaké to je, když opravdu bolí zub. Moc mi v tu chvíli pomohli. Hanka V. z Černého Mostu

MUDr. Vladimír Kryčfalušij

Jsem moc rád že jste u nás zůstala spokojená. )
A jsme Vám vždycky k dispozici.
Děkuji za dobré hodnocení. )
Z přanim hezkého dne
Kryčfalušij Vladimír.

MUDr. Vladimír Kryčfalušij

Jsem moc rád že jste u nás zůstala spokojená. )
A jsme Vám vždycky k dispozici.
Děkuji za dobré hodnocení. )
Z přanim hezkého dne
Kryčfalušij Vladimír.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den. Chtěla bych se zeptat. Jak mám svého přítele dostat k zubaři? Je mu 37 let a u zubaře nebyl snad 15 let. Má panicky strach ze zubaře, nechce o něm ani slyšet. Problém je v tom, že on ma opravdu zuby v dezolátním stavu. Nahoře to má zkažené a vybité. Je to opravdu strašné a je mi jasné, že ho nikam nedostanu. Už mu to také vadí, ale přes ten strach se nedovede přenést. Můžete mi prosím poradit, co s ním mám dělat? Případně kam s ním dojít na narkózu. Děkuji za odpověď. Lucie

Dobrý den, doporučuji ošetření v analgosedaci. Můžete se objednat, mrknem to

• zubní lékař - stomatolog