Dobry den, chcela by som sa opytat ci by ste mi vedeli pomoct s vyvrtnutym kotnikem. Potrebovala by

5 Počet odpovědí:
Dobry den,
chcela by som sa opytat ci by ste mi vedeli pomoct s vyvrtnutym kotnikem. Potrebovala by som to manualne napravit kedze tuto situaciu uz poznam. Stalo sa mi to uz velmi vela krat a za kazdym som potrebovala manualnu nparavu. Vzdy som to riesila doma na Slovensku ale tentoraz som v Prahe a potrebujem akutne s tym nieco spravit.
Dakujem za odpoved.
Dobrý deň, vrátiť kotník do povodného postavenia by nemal byť problém. Problémom ale je, že najskor bude nestabilný, kdeže sa situácia opakuje, takže v rámci prevencie recidívy bude nutné Vás naučiť cvičiť aby ste si ho zastabilizovala. V prípade záujmi mi napíšte a dohodneme termín návštevy. S pozdravom Lopotová