Dcera odmítá chodit do školky

2 Počet odpovědí:
Dobrý den, mám 4-letou dceru. Již druhým rokem chodí do školky. První rok si cca 2 měsíce pobrečela, ale pak bylo vše v pohodě až do prosince 2015. To byla 5 týdnů nemocná a po návratu do školky začala opět pobrekávat. Mysleli jsme, že to přejde, ale je to čím dál horší. Budí se nám i v noci, že do školky nepůjde a pláče. Nikdo jí neubližuje, již jsme to řešili s učitelkami. Doma za námi neustále chodí a vymýšlí si, že ji bolí bříško, že má teplotu apod. Nemůžu jít odpoledne ani za kamarádkou, příjde mi, že je na mě poslední dobou hrozně fixovaná. Už si nevíme rady, jak na ní dál. Je to pro nás i pro učitelky docela psychicky vyčerpávající. Můžete poradit, jak dál postupovat nebo by bylo lepší, zajít za psychologem?
Moc děkuji za Vaši odpověď.
Zuzana B.
Vrchlabí
Dobrý den,
vaše dcera má zjevně někde nějakou nepohodu a svým chováním vás na to upozorňuje. Tady není žádná univerzální rada, bylo by nejlepší zajít za psychologem a společně se pokusit najít, co se kde mohlo takového stát, že to má pro vaši dcerku takové následky. Přeji hodně štěstí.