Dcera je po implantace vnitroočni čočky . Po 4 měsících ji stále stoupa tlak v oku.Pro?

4 Počet odpovědí:
Dcera je po implantace vnitroočni čočky . Po 4 měsících ji stále stoupa tlak v oku.Pro?
Dobrý den,
na Váš dotaz nemohu bez bližších údajů kvalifikovaně odpovědět, je nutné se obrátit na jejího ošetřujícího očního lékaře, případně dceru objednat na vyšetření.
Přeji hezký den.