Dotazy od pacientů (12)
-
Dobrý den. Můj dotaz směřuje k problému panickeho strachu o děti a o sebe. Je těžké tady dávat konk
Dobrý den.
Můj dotaz směřuje k problému panickeho strachu o děti a o sebe. Je těžké tady dávat konkrétní příklad, je to prostě vsechno. Často pláči jen na ně pomyslím. Už několik let mám problém také ze spánkem. Často se probouz ím a pak se mi mozek rozběhne na plné obratky a je konec.…ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, jak již bylo výše řečeno, se všemi démony se dá pracovat a i zvítězit. Nabízím možné setkání.
-
Dobrý den, můj dotaz se týká otoku dolních končetin. Po krátkém užívání nesteroidních antirevmati
Dobrý den,
můj dotaz se týká otoku dolních končetin.
Po krátkém užívání nesteroidních antirevmatik (aclexa) mi velmi otekly dolní končetiny, kotníky téměř zmizely a
lýtka byla jakoby tvrdá. Také jsem mnohem méně chodila na malou potřebu.
Po vysazení se to postupně…ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, obraťte se prosím se svým dotazem na lékaře internistu. Přeji brzké uzdravení S. Janovcová
-
Dobrý den, potýkám se se silnou úzkostí a ráda bych našla psychoterapeuta, který má smlouvu s Čes
Dobrý den,
potýkám se se silnou úzkostí a ráda bych našla psychoterapeuta, který má smlouvu s Českou průmyslovou zdravotní pojišťovnou. Je to hodně akutní, proto bych chtěla někoho najít, co nejdříve. Chtěla jsem se zeptat, jestli stále platí, že máte plno a nemůžete přijímat pacienty…ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, mohu vám nabídnout svoje terapeutické služby, ale bohužel nepracuji na pojišťovny. S pozdravem S. Janovcová
-
Dobrý den. Mému synovi 5 let se udělal v nose opar,ale do druhého dne zhnisal a udělali se mu na bra
Dobrý den. Mému synovi 5 let se udělal v nose opar,ale do druhého dne zhnisal a udělali se mu na bradě ještě tři pupeny. Po Návštěvě lékaře, která nám řekla, že to je Stafylokok a nasadila Pamycon-roztok a Ophtalmo-Framyko.. PamyconTen zabral na vřídky na bradě,jen v nose to ustupuje pomaleji.…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, na tuto otázku bohužel nemohu odpovědět, zabývám se jiným oborem. Děkuji S. Janovcová
-
Dobry den, prosim Vas o pomoc s mou zivotni situaci. Je mi 26 let a mam za sebou uz spoustu zkusen
Dobry den, prosim Vas o pomoc s mou zivotni situaci.
Je mi 26 let a mam za sebou uz spoustu zkusenosti. Cestoval jsem nekolik let po Svete a take jsem pracoval na ruznych mistech. Problem je zrejme s mou minulosti ve ktere jsem byl sikanovany spoluzaky a od rodicu se mi take tolik lasky…ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, nabízím vám možnost sezení, na kterém můžeme vaši situaci společně rozebrat a dát vašemu životu nový smysl. S pozdravem S. Janovcová
-
Když mám neschopenku ukončenou v patek stimuluje ze v pondělí jsem měl jjit normalne do Prace a o ví
Když mám neschopenku ukončenou v patek stimuluje ze v pondělí jsem měl jjit normalne do Prace a o víkendu jsem chytl angínu, mužů pokračovat na starou neschopenku nebo musím udělat novou když jsem předtím narodil s ramenem?
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den,
pokud jste neschopenku ukončil, musí vám váš ošetřující lékař vypsat neschopenku novou. To znamená, že v pondělí musíte vašeho lékaře navštívit. S pozdravem S. Janovcová
-
Stres a úzkosti
Dobrý den,chtěla bych se zmínit o svém problému.Už tak před rokem a půl mi byla diagnostikována diagnoza:úzkostný syndrom,beru léky,které mě ale nepomáhají,už jsem jich několik na radu p.doktorky změnila a pořád bez výsledku.Mám točení hlavy,které mě zmáhá a zhoršuje můj život.Chtěla bych se…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den,
ano myslím, že na vašem problému můžete pracovat s psychologem nebo terapeutem. Pokud máte zájem, můžete se u mě objednat na sezení. S pozdravem S. Janovcová
-
Dlouhodobý nedostatek draslíku v těle + tachykardie
Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o "konzultaci a váš odborný názor" neboť jsem v tzv. bezvýchodné situaci, kdy se dlouhodobě potýkám s nedostatkem draslíku v těle, lékař mi jej doplňuje tabletami Kalnormin 1000mg/1xdenně, avšak v důsledku nedostatku draslíku se potýkám s častými…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý večer,
já vám mohu nabídnout pomoc ve smyslu psychoterapeutickém. Pakliže budete mít zájem, napište si o termín. S pozdravem S. Janovcová
-
manželova nevěra
Dobrý den,psala jsem ohledně nevěry manžela a dnešním dnem se vše obrátilo.Manžel ukončil naše manželství a od dnešního dne je s přítelkyní.Řekl mi,že ona to má doma tak,že manžel jí tohle toleruje.Zůstala jsem tedy sama s tím,že manžel tu bydlí než si najde podnájem.
Je to obrovsky těžká…ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý večer, držím vám palce. Když budete potřebovat, ozvěte se. S pozdravem S. Janovcová
-
Nevěra-manžela
Dobrý den,jsem s manželem 37 let a již dříve mě podvedl,ale zvládla jsem to za pomoci psychologa.Jenže teď se to opakuje a nechci o něj přijít.Věnuje mi veškerou pozornost,ale zkouší na mě různě věci asi co vydržím.Měli jsme 2 vážné debaty a při té poslední jsem mu navrhla dobu na vyřešení tohoto…
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, pokud se objednáte na sezení, pokusíme se spolu najít řešení vaší současné situace. S. Janovcová
-
Psychologické vyšetření
Dobrý den, potřebovala bych pro manžela psychologické vyšetření a kompletní IQ testy. Potřebuje to k roční kontrole ohledně invalidního důchodu. Před rokem 24.7. 2016 prodělal mozkovou mrtvici. Děkuji za odpověď. J.F
ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, bohužel psychologickou diagnostiku dospělých neprovádím. Odkazuji vás na svoji kolegyni Mgr. Pavlínu Strolenou. S pozdravem S. Janovcová
-
Žárlivost a vztahy.
Dobrý den,
mám prosbu žárlím a moc bych chtěl přestat kvůli tomu se mi rozpadají se mi vztahy dokážete mi pomoct moc děkují Standa.ODPOVĚĎ LÉKAŘE:
Dobrý den, na terapeutické sezení se můžete objednat, ráda vám pomohu. S pozdravem S. Janovcová
Často kladené dotazy
-
Dobrý den, trpím celodenními úzkostmi a v poslední době se můj stav zhoršil. Snažím se používat r
Dobrý den,
to, co popisujete, se u úzkostných stavů objevuje…