Sam.ord. lékaře spec.-odbor.poradny

Sam.ord. lékaře spec.-odbor.poradny
Masarykova 1071, Česká Třebová

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Sam.ord. lékaře spec.-odbor.poradny Jiný

Pan doktor je skvělí a moc hodný a lidský.. Moc doporucuji.. Více takových doktorů

Spokojená po všech stránkách. Aktuní zánět tlustého střeva s prosakem do břišní dutiny. Pan doktor vše skvěle vyřešil. Děkuji

Po nedbalém ošetření v nemocnici v usti jsem začal chodit k p. Sotonovy. Na pristup ani na kvalitu osetreni si nemohu stezovat. Ted uz beham po svych jako driv a vse je v perfektnin poradku. Diky jeho pristupu jsem ani nemusel podstoupit dlouhe leceni a rehabilitace. Pritelkyni taky osetroval po spatnem osetreni v usti v nemocnici a velmi ji take pomohl.

Velmi dobrý lékař, ochotný, nemohu si stěžovat,a hodnotím i velmi milé, příjemné sestřičky.

Doktora Sotonu mohu doporučit, řezal mi na hradecké ambulanci absces v podpaží. I když to bolelo, předem mi řekl, co bude dělat a na co se mám připravit. Byl příjemný, i když měl trochu zvláštní humor :). Nemohu si na něj stěžovat!

Nemůžu na něj říct půl slova, zachránil mi prst (zánět v kosti) a vždycky se ke mě choval velice mile a sestřička - to je úplný sluníčko!

Tak hodnocení lékaře typu "vyhni se obloukem" je nejen neobjektivní, ale zavání něčím jiným než hodnocením. Spíš to vypadá, že si s doktorem někdo přes portál vyřizuje osobní účty. Vzkaz autorce od pacienta "devalvujete tyto stránky"! Taková výpověď o kvalitách ošetření není nám ostatním kničemu.
Několikrát mě dr.Sotona ošetřoval a nemám nic co lze vytknout jako nedostatek ani odborně (tomu moc nerozumím) ani lidsky. U mě dobrý a spokojenost.

je to dobrý lékař

V České Třebové je jeden chirurg a pak pan Vápeník. pan Sotona je chirurg, svými službami patří spíše k lepším, i když je občas náladový. Má ale velmi příjemné paní sestřičky a nakonec vše dobře vyléčí.