Otakar Pokorný

Odborný ženský lékař
Na Hliněnce 477, Nová Včelnice

Odborný ženský lékař
U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec

U pana doktora jsem patnáct let, dojížděla jsem za ním po přestěhování i z ČB dokud to šlo na kontroly těhotná. Lékařský přístup vždy na úrovni a kvalitní, nemělnila bych. Dokud bude pracovat, ráda u něj zůstanu. Sestřičku hodnotím jako ženu na svém místě, profesionálka v oboru. Ke mě vždy milá a ochotná. Na negativní komentáře bych chtěla reagovat takto: lékaři a lékařský personál nejsou roboti, ale pouze obyčejní lidé jako my všichni.

X

Chodím tam dvanáct let a neměla jsem žádný problém. S ničím. Sestra je úplně normální, většinou je příjemná a milá, nebo neutrální. Nechápu tady tu kritiku na její osobu. Doktora jako odborníka nemůžu posoudit, jelikož jsem zatím nikdy nic jiného krom receptu na HA nepotřebovala. Ovšem trochu mi hlodá, proč má vždy prázdnou čekárnu:)

Přešla jsem k jinému lékaři,jelikož sestřička od pana doktora Pokorného mi vždy zkazila zbytek dne.pan doktor to bud nevidí,nebo vidět nechce.je to škoda.

podle mně je pan doktor naprostý profesionál. za šest týdnů se nám má narodit holčička a nebýt jeho péče a starostlivosti možná by tu ani nebyla. je super a vždycky se rád postará a poradí. a sestřička??? naprosto báječná. lepší jsem nepotkala. vždycky si popovídáme a opravdu se nasmějeme. a že je někdy zamračená se nedivím. taky bych občas byla když vidím ty strašně důležité dámy v čekárně, které se tváří, že jsou mistryně světa. ale ve skutečnosti to jsou naprosté slepice...... a mimochodem, lepší a vybavenější ordinaci jsem nenavštívila a že je to můj třetí gynekolog z důvodu stěhování.
takže pro mně naprostá jednička:o)

Mohu jen doporučit. V péči u MUDr. Pokorného jsem mnoho let a vždy jednal velmi ochotně a profesionálně...určitě i díky tomu mám zdravou dvouletou dcerku. Sestřička je moc fajn a při jejím vytížení se ani nedivím, že se občas zakaboní, jistě to není nic osobního. Děkuji a moc lituji, že musím z důvodu změny bydliště jejich péči změnit.

Nedoporučuji. Doktor je blb všech blbců a sestra, se tváří jako by ho tam ještě měla. Mé zdravotní problémi dr. řešil v čekárně. Profesionalita žádná. Ke kravám by se hodil víc. Odejděte ženský, než vám něco zanedbá.

Pan Pokorný je odborník na svém místě.A co se tíče sestřičky tak se dámy někdy podívejte sami na sebe jak se tvářite než kritizujete druhý.

Pokud nemáte žádné problémy a máte vše v pořádku,pak se není čeho obávat.V opačném případě musím napsat,že vám dr.Pokorného nedoporučuji.

Nedoporučuji Dr.Pokorný je Lajk. Ale sestra je naprostá kráva, je zrálá na nákop do hlavy. Když jdu na kontrolu, sestra si podepře bradu a kouká mi mezi nohy, kolikrát čekám, kdy vstane a prohlídne mě sama. Je drzá, aby jednou od někoho nedostala po tý její skvrklí hubě. Taková Kráva nemá co dělat u doktora, hodila by se tak do Hyeprnovy za kasu. Jinak si hraje na hroznou mladici, ale co je Botox asi neví....... Je to příšera všech příšer.

Dr. má tak průměrnou ordinaci, žádnou špičku rozhodně nemá. Vše mu kazí jeho sestra.!!!!!!!!!!!!!!!

K panu doktoru jsem chodila dlouho,byla jsem celkem spokojená,pak sjem se odstěhovala a začala chodit k jinýmu lékaři.. d panem doktorem jsem byla spokojená, sestřička na mě nebyla nikdy nepříjemná, nemyslím,že není nepříjemná ,ale to vás má každou obějmout když tam příjdete ?!