Nemocnice Havířov, kardiologická ambulance, kl. 149
Dělnická 24/1132, Havířov

Přijímám: dospělí

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Umístění: Sagena s.r.o., Denní stacionář interní Jiný

Skvělý, empatický pan doktor s pochopením pro pacienta. Pokaždé se snaží pomoci nejen odborně, ale i slovem.

dne 12.7 2011 jsem byl převezen do nemocnice havířov na jednotku intezivni peče kde mě ošetříl mudr Cieluch.po stabilizaci mého zdravotního stavu jsem se dozvěděl o průběhu mé nemoci. musím konstatovát že nebyt pana doktora cielucha tak bych jej dnes už nemohl hodnotit jako nejlepšího kardiologa v nemocnici.Pane doktore děkují Vám za zachranu mého žívota a přál bych si abyste i nádale sledoval můj zdravotni stav ale nevím jak se na vás kontaktovát.Moje adresa je maslonkaleo@email.cz

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý večer, manželovi je 62 let a n základě kontroly-holtr- má podstoupit katetrovou ablaci. Jelikož máme všichni z toho velké obavy, chci se tímto,prosím, zeptat, nakolik je tento zásah do organizmu nebezpečný pro pacienta a zda zvolil raději špičkové pracoviště Třinec než nemocnici, ve které je evidován v SM kraji. Děkuji moc za odpověď.

dobrý den, ve vašem dotazu je spousta neznámých, budete-li toho chtít zkonzultovat obraťte se na mne osobně v centru Sagena ve Frýdku Místku (lze se objednat telefonicky přes recepci) a ssebou si vezměte veškerou dokumentaci k případu, s pozdravem

MUDr. Ota Cieluch

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli má kouření ve spojitosti s moderní nízkohormonální antikoncepcí také riziko vzniku kardiovaskulárního onemocnění. Děkuji.

Dobrý den, děkuji za otázku, nicméně už jen tím že kouříte si významně zhoršujete kardiovaskulární riziko, obecně kombinace HA+kouření riziko dále zvyšuje, nevím jaký preparát užíváte, jistě bych dodržel doporučení uvedená v příbalovém letáku a ev. i dle tzv. SPC. Více informací by Vám měl podat i antikoncepci předepisující lékař a nalézt vhodné řešení. Já Vám doporučuji ukončení zlozvyku a přeji Vám v tom pevnou vůli.

MUDr. Ota Cieluch