Doporučení ortopedové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Cheb

• „Touto cestou bych ráda poděkovala Mudr. Síbkovi za úžasný lidský přístup, jednání, velkou profesionalitu a odbornost. Kéž by bylo více takových lékařů . S vděčností H.S. Gautier Více

Slovenská 545, Sokolov Mapa

Nemocnice Sokolov

• „dlouholeté zkušenosti

Nemocniční 52, Aš Mapa

Ortopedická ambulance

• „Pana doktora Lavičku znám již 37 let. Na tehdy vyhlášenou ortopedii v Aši pod vedením pana prim. Burgra nemohu nechat dopustit, ani po tolika letech. Vždy jsem tam byl 100% léčen a s se zdravotním personálem ( paní vrchní a ostatní sestry a také rehabilitační) už jsem měl navázané blízké vztahy, aco by né, když jsem tam byl léčen nebo-li hospitalizován každý druhý rok, než mě pan doktor, a nebojím se napsat - mnou a celé mé rodiny - Vážený pan doktor Lavička doporučil na operaci (totální endoprotézu levého kyčle) do Plzně na ortopedickou kliniku k tehdejšímu přednostovi panu Koudelovi, který je již pan profesor a já díky panu primáři Lavičkovi jsem do dneška jeho spokojený a neváhám napsat velmi spokojený pacient. Pane primáři Lavičko děkuji Vám - moc Vám děkuji za za vše co jste pro mně a mého otce udělal. Vždy jsem byl velmi spokojen s mým léčením na ortopedii v Aši, a to byl -li jste doktor či primář či ředitel nemocnice. Vždy jste měl osobní -velmi osobní vztah k pacientům a nebojím se napsat - vztah kamarádský. Já vím o čem píši, když my dva se známe již 37 let. Po narození mé vnučky nebyla jiná cesta , a ani jsem na chvilku nezaváhal a přišel k Vám mojí vnučku zaregistrovat. Tak-že velmi vážený, jak já dodnes s velkou úctou říkám k Vám pane primáři je to již v naší rodině třetí generace, která je pod vaším velmi odborným dohledem. Pane primáři - Děkuji - Václav Holub Více

26. dubna 9, Cheb Mapa

Ortopedická ambulance