Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nám. Přerovského povstání 1/2803, Přerov
Psychosociální centrum

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

3 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřeny pacient
Umístění: Psychosociální centrum farmakoterapie

K MUDr. Pilcovi už chodím víc jak rok a jsem velice spokojená. Takového super lékaře nenajdete jen tak. Je velice ochotný a snaží se pacientům pomoct a taky se snaží najít potřebný lék i když to vždy nejde, protože každý pacient je jiný. Vřele doporučuji. Nikol

B
Ověřeny pacient

Opravdu nejlepší psychiatr, kterého jsem kdy poznala. Naprostá spokojenost. Nezahrnuje lékama, pomáhá slovem. Člověk na správném místě!

Ověřeny pacient

Nejlepší psychiatr, kterého jsem poznala. Byť je to lékař a jeho primárním úkolem je nastavit správnou medikaci, snaží se pacientovi pomoci, jak jen je to možné. Není to typ psychiatra, který vám od dveří během pár minut napíše léky a tím to končí. Opravdu se zajímá o potíže, které člověka přivádí a snaží se najít nejlepší možné řešení. Je velice empatický a citlivý a dokáže člověka motivovat ke změně. Jsem s jeho péčí naprosto spokojená a určitě všem doporučuji! :-)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti