Červenohrádecká 1559, Jirkov
Poliklinika Jirkov, s.r.o.

Zobrazit ostatní otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Poliklinika Jirkov, s.r.o. Problém krvácení z nosu.

S lékařem mám dobrou zkušenost.
Ale příklad dnešní návštěva.
Byl jsem u něj s dcerou objednán na 9:00. Odchod po 11:00.
Na stěně visí tabule jak být trpělivý a nevyvolávat konflikt s lékařem.
Takže čekáte skoro dvě hodiny lidé přicházejí odcházejí. Pak se dozvíte, po otázce kdy už přijdete na řadu, hned tady po paní.
Tak bezva.
Pak se otevřou dveře a sestra hlásí další 3 jména teď.
Tak do toho vstoupím, že asi došlo k chybě.
Sestra: Počkejte si chvilku. S dovětkem tak to rozdejcháme.
Po oněch dalších pacientech se opravdu ozve naše jméno.
Tak se ptám co je za problém.
Sestra: já se s vámi o tom bavit nebudu.
Tak třeba pardon.
Já se vám za to omlouvat nebudu, běžte si ven a přečtěte si ceduli - nevyvolávat konflikt. Nebyli jste ani objednáni.
Prosím?
Podívá se do papírů.
Jo tak za tohle se vám omluvím, ale tam za to ne.
Doktora jsem navštívil několikrát a bylo to v pořádku, až hold na tuto zkušenost. Hold nikdo nejsme dokonalý a každý máme své ego.
Zkrátka je zde potřeba připravit při objednání na to, že návštěva může být cca 115 minut v čekárně a do pěti minut u lékaře. Samozřejmě záleží na případu.

Pan doktor je jedním ze "staré školy". Nelze mu upřít zkušenost a odbornost. Jeho jednání s nejmenšími pacienty ovšem považuji za tragické. Při akutní otitidě se předškolákovi podivuje, že při čištění ušního vosku pláče, a to dost sarkastickým a nepříjemným způsobem. Mateřský doprovod se musí mít na pozoru a nezaplést se do hovoru o váze dítěte, netaktnost pana doktora může vést k popisu jejich postavy... Názory na nutnost provádění paracentézy (perforace bubínku) se ve světě liší. Tím nechci naznačovat, že by český způsob léčby byl špatný, to určitě ne. Rozhodně sebou nese méně rizik. Nepokoušejte se zde ovšem polemizovat. Možná nepůsobíme sympaticky, nevím. Možná neměl dobrou náladu a byl přepracován. Nicméně, s láskou vzpomínáme na pana doktora z ORL v Praze, ke kterému jsme pak začali jezdit, Oldřicha Nedělu, který již bohužel není s námi.

Pan doktor Mikš je výborný doktor, musím jen a jen pochvalovat... hodně mi pomohl,když mi tenkrát udělal punkce čelních dutin....hodně,hodně se mi ulevilo.a od tý doby taky vím, jak se kapou kapky do nosu a svou dcerku to tak podle "návodu" mudr.Mikše učím ,-)

Velmi dobrý a pečlivý lékař.

Velmi dobrý a svědomitý lékař.

Tento pan doktor zachránil mému manželovi sluch. Včas doporučil meringoplastiku ušního bubínku. Máme s nim velmi dobré zkušenosti.

Zkušený odborník na svém místě a k tomu příjemné vystupování a ochota pomoci. Doporučuji.

musím říct že je opravdu fajn pán který opravdu pomůže a také poradí,svůj obor má prostě v malíčku,co dodat je super příjemný,tak se člověk nemusí bát a to je myslím dost důležité...

Velmi příjemný a dokonce i odborník.
Můžu jen doporučit.

VELICE OCHOTNY ,VZDY S DOBROU NALADOU A I S DETMI TO UMY.SYNOVI ZACHRANIL SLUCH A PROTO NEMUZU NA NEHO ZANEVRIT I SYN JE S NIM SPOKOJEN .ZASLOUZIL BY ZA LETA DOKTORINY OCENENI.