Přimdská 501, Bor
Ordinace praktického gynekologa (mapa)

Super gynekolog. Díky jemu a jeho paní mám dnes po IVF zdravého už 14-ti letého kluka.Můj gynekolog - starší pán - u mě co šlo tak pokazil a on s paní to dali v pohodě a mile dopořádku. Moc jim děkuji za to že mám dítě.

JÁ JSEM S PANEM DOKTOREM ZA SEBE SPOKOJENÁ,VŽDY SE VELMI NASMĚJU A DOCHÁZELA JSEM K NĚMU JAKO TĚHOTNÁ A MÁM NAPROSTO ZDRAVOU A KRÁSNOU DCERKU,TAKŽE ZA MĚ ANO!!!!!!

Pan doktor má rád těhotné, má smysl pro humor, má přiměřené znalosti a ví a respektuje, že příroda je mocná...a proto ho lze označit za moudrého.

Dobrý den vše, vím, že na tohoto doktora nedá nikdo dopustit, ale je to i..t. Když mi bylo 17, tak mi oznámil, že jsem těhotná, pak mi řekl, že se spletl, že mam něco s cystou. Když jsem měla určitě problémy, tak mi řekl, že mam rakovinu a v životě nebudu moct mít děti, tak na to konto jsem zajela do Chebu do špitálu a tam mi řekli, že už jsem tam měla být dávno, že mě někdo dobře zanedbal.(rakovina to nebyla) Nemam ho ráda a díky němu jsem si užila dost nervů. Nic se mnou nedělal i když jsem tam chodila 2x týdně, že mam problém. Nyní jsem ve 20tt a daří se mi skvěle, mě se vlastně daří skvěle od tý doby, co mam jinýho gynekologa. Bylo to to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Kdybych dělala jen to, co mi řekl, tak asi v životě neotěhotním.

Nejlepší špičkovej lékař v oboru gynekologie,je to človek co má srdce na dlani a zlaté ruce ,moc si ho vážím a děkuji že na nás ženy je hodnej ,milej no prostě pohodovej kamarád.S pozdravem Svobodová K

nej ginekolg

nej

Je to skvělý gynyekolog..nikdy jsem s ním neměla problémy. Vždy s humorem poradí.

Jeden z nejúžasnějších,troufnu si říct,že ten neskvělejší doktor kterého znám. Nikdy,ale nikdy bych ho za nic nevyměnila.Skvělej doktor,a perfektní sestřička. Na tuhle ordinaci nedám dopustit. Takovejch ordinací víc a hlavně doktorů,a dala bych jim modré s nebe. Pan doktor nikdy neztratí optimismus,ani v té nejkritičtější chvilce. Je úžasný,jen a jen doporučuji. A fešák,to tam člověk jde hned s úsměvem

Pan doktor je supr. Díky němu moje žena nepotratila.
Je šikovný, vtipný a opravdu odborník.