Adresa

Přimdská 501, Bor
Ordinace praktického gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
23 názorů

P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace praktického gynekologa

Pan doktor je velký fešák a jeho jemné ruce vám zaručeně pomohou se všemi možnými problémy, opravdový profesionál


Ověřeny pacient

Super gynekolog. Díky jemu a jeho paní mám dnes po IVF zdravého už 14-ti letého kluka.Můj gynekolog - starší pán - u mě co šlo tak pokazil a on s paní to dali v pohodě a mile dopořádku. Moc jim děkuji za to že mám dítě.


JÁ JSEM S PANEM DOKTOREM ZA SEBE SPOKOJENÁ,VŽDY SE VELMI NASMĚJU A DOCHÁZELA JSEM K NĚMU JAKO TĚHOTNÁ A MÁM NAPROSTO ZDRAVOU A KRÁSNOU DCERKU,TAKŽE ZA MĚ ANO!!!!!!


Pan doktor má rád těhotné, má smysl pro humor, má přiměřené znalosti a ví a respektuje, že příroda je mocná...a proto ho lze označit za moudrého.


Ověřeny pacient

Dobrý den vše, vím, že na tohoto doktora nedá nikdo dopustit, ale je to i..t. Když mi bylo 17, tak mi oznámil, že jsem těhotná, pak mi řekl, že se spletl, že mam něco s cystou. Když jsem měla určitě problémy, tak mi řekl, že mam rakovinu a v životě nebudu moct mít děti, tak na to konto jsem zajela do Chebu do špitálu a tam mi řekli, že už jsem tam měla být dávno, že mě někdo dobře zanedbal.(rakovina to nebyla) Nemam ho ráda a díky němu jsem si užila dost nervů. Nic se mnou nedělal i když jsem tam chodila 2x týdně, že mam problém. Nyní jsem ve 20tt a daří se mi skvěle, mě se vlastně daří skvěle od tý doby, co mam jinýho gynekologa. Bylo to to nejlepší rozhodnutí v mém životě. Kdybych dělala jen to, co mi řekl, tak asi v životě neotěhotním.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Nejlepší špičkovej lékař v oboru gynekologie,je to človek co má srdce na dlani a zlaté ruce ,moc si ho vážím a děkuji že na nás ženy je hodnej ,milej no prostě pohodovej kamarád.S pozdravem Svobodová K


nej ginekolg


nej


.

Je to skvělý gynyekolog..nikdy jsem s ním neměla problémy. Vždy s humorem poradí.


A

Jeden z nejúžasnějších,troufnu si říct,že ten neskvělejší doktor kterého znám. Nikdy,ale nikdy bych ho za nic nevyměnila.Skvělej doktor,a perfektní sestřička. Na tuhle ordinaci nedám dopustit. Takovejch ordinací víc a hlavně doktorů,a dala bych jim modré s nebe. Pan doktor nikdy neztratí optimismus,ani v té nejkritičtější chvilce. Je úžasný,jen a jen doporučuji. A fešák,to tam člověk jde hned s úsměvem


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti