Neurologická ordinace
Smetanovo náměstí 1358, Slaný

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Paní doktorka je výborný odborník s velmi vlídným a lidským přístupem k bolesti i člověku jako takovému.

I při objednání je čekání více než hodina, po prohlídce a poklepání kladívkem mi byla diagnostikována "hlav držena příliš vepředu" bez dalšího vyšetření. Po CT a MGR jinde mi bylo zjištěno zúžení míšního kanálku u krčního obratle na 8mm - téměř důvod k operaci, Proto opravdu nedoporučuji

K paní doktorce Najmanové,chodím již léta a nemohu říct křivého slova,vždy a na rovinu řekne jak to je ,a alkohol u paní doktorky?Naprostý nesmysl,vždy měla u sebe čaj a to takový ,že v něm plavaly i lístečky ,dokonce jsem se ji ptala,zda ji to při pití nevadí!Takže ALKOHOL tedy NE!!!!

dobrý diagnostik

Neochotná, nepříjemná, diagnostikuje podle vzhledu a osobních sympatií. Předepsala léky na nemoc, která nebyla potvrzena žádným dalším vyšetřením s tolika vedlejšími účinky, že jejich užívání brání v běžném životě.
Nedoporučuji k ní chodit nikomu, kdo nespadá do středního proudu, má dlouhé vlasy nebo nedejbůh poercing - okamžitě si vás zaškatulkuje jako narkomana a skutečnými příznaky se nezabývá.

Jsem pacientkou paní doktory již 15let. S jejím přístupem jsem velmi spokojená,dojíždím za ní až z Prahy. Vždy mi pomohla na 100%. O alkoholu, který zde někdo zmiňuje je to naprostý nesmysl!!! je spodivem co si lidé dokážou vymyslet. Pani doktorce i sestřičce Libušce za vše velmi děkuji.

mel jsem obrnu a nemohl jsem hybat celou pulkou obliceje. diky jeji akupunkture uz mohu za jeden mesic

Výborná lékařka,má zájem o pacienty

celá naše rodina,která paní doktorku navštěvuje je s jejím přístupem velmi spokojena,též
nesouhlasím s příspěvkem o alkoholu

s paní doktorkou jsem spokojena po všech směrech je odpovědná posílá na vyšetření když je třeba