Žerotínovo nám. 4/6, Brno
Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

Zobrazit ostatní endokrinologů v okolí

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

K paní doktorce jsme se dostali po velmi nepříjemném pobytu na JIP v Dětské nemocnici v Brně. Paní doktorka je velice profesionální, zkušená, vstřícná. Naléhavé situace řeší hned, komunikace s ní je bezproblémová a rychlá. O své dětské pacienty má zájem, přístup je velmi pozitivní a citlivý. Velmi oceňuji úroveň, na jaké jsou rodiči sdělovány informace o zdravotním stavu dítěte, zájem odpovídat na případné otázky a velmi lidský a milý přístup. Paní doktorce velmi děkujeme za péči, kterou synovi poskytuje a doporučujeme ji všem ostatním.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

K pani doktorce jsem zacala chodit do detske nemocnice v roce 2003, kdy mi bylo 15 let. Chodim k ni i dnes do Bileho domu. Nerozumim negativnim komentarum, ktere tu ctu. Za me mnohalete navstevy u ni se nikdy nestalo, ze by byla nejak neprijemna nebo dokonce arogantni. Od zacatku rikam, ze ona je jediny lekar, kteremu opravdu duveruju. Pomohla mi. Nyni k ni jezdivam pouze jednou za rok (drive i temer kazdy mesic) a rozhodne s ni zadny problem nemam. :-)

G
Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Doporučení lékaře

Právě jsem přišla z klinice v Detské Nemocnici. Doktor je super milý a velmi přátelský se svou dcerou. Usmívá se, ptá se mnoha otázek, pečlivě zkoumá, píše podrobnosti a dobře vysvětluje náš případ. Sestra je také užitečná a přesná. Co víc ! jsme absolutně spokojeni. Thank you.

Umístění: jiné místo pomalý růst

Ještě nikdy jsem žádné hodnocení nepsala, ale teď udělám výjimku. Opravdu jsem se ještě nesetkala s tak arogantním a opovržlivým přístupem lékaře. Návštěva s dcerami se mi vracela ještě celý týden, kdy se mě děti ptaly, proč byla paní doktorka na tebe tak nepříjemná. Jelikož pracuji také ve zdravotnictví, brala jsem to zpočátku s nadhledem, ale po třetí návštěvě paní doktorky, kdy to bylo pořád stejné, jsem si řekla, že budu raději jezdit na druhý konec republiky, než zůstávat a stresovat děti. Na cokoli jsem se zeptala, dostala jsem ironickou odpověď, ve finále jsem si připadala, že ji tam všichni obtěžujeme. Není mi příjemné tohle psát, ale opravdu jsem se ještě nesetkala s takovým přístupem. Bohužel je v Brně asi jediná, tak nám nezbývá než hledat jinde. doufám, tenhle příspěvek vás trošku připraví na kontakt s lékařkou. Jednu hvězdu dávám, protože to nejde odeslat bez ní.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. vyšetření štítné žlázy

Také se přidávám k VELMI špatné zkušenosti. Paní ,,doktorka” velmi arogantní, dokonce mi i nadala, jaká jsem matka, že kojeni do 16 mesicu je nepřiípustné a že v noci syn nemá pít ani vodu, nic. Že mu jen roztahuji žaludek :-) Její hrubé jednání, jsem ještě nezažila. Oddběr krve, kvuli ktere jsme tam byli vysláni ani neudělala. Že není potřeba. Nechápu proč dělá práci s dětmi když ji to evidentně otravuje.
Nedoporučuji

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

Velmi špatná zkušenost, doktorka arogantní a neprofesionální. Poprvé jsem si myslela, že třeba nemá svůj den, nicméně se její nepříjemné chování opakovalo při každé další návštěvě.
Nedoporučuji i z lékařské stránky.
Nakonec jsem lékaře změnila.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. vysetreni

Tak tohle jsem jeste za celou dobu, co jsem se setkavala s doktory i po profesni strance nezazila! K pani doktorce jsme byli s nasi 7 letou dcerou odeslany na dovysetreni ŠŽ. Podle zkusenosti ostatnich pacientu jsem byla na pripadne nevhodne chovani pani doktorky pripravena, ale to me ani ve snu nenapadlo, ze se muze chovat nekdo takhle neeticky, hrube a jeste k detem! Kdyz pominu zakladni slusne chovani, predstaveni, podani ruky, arogantni otazky behem anamnezy..tak vrchol byl..kdyz pani doktorka v pritomnosti rekla.."at dite se svlekne a vy se bezte zmerit!" Na to dcera zacala brecet, ze se svlikat nechce a ze nechce abych odesla. To se pani doktorce nelibilo a zvysenym hlasem rekla, ze DITE preci nebude odmlouvat! Jeste jsem dceru premlouvala, ze ji pomuzu, ze s ni tam budu, ale ona brecela jeste vic a zacala v sede kopat nozickama do vzduchu...na to doktorka zacala KRICET na 7lete dite "NEKOPEJ MAMINKU!!". Neverila jsem vlastnim usim, ze v denesni dobe si nekdo z lekaru muze tohle dovolit k pacientum natoz detem! Na tomto jsem nase vysetreni ukoncila, Pani doktorku v zadnem pripade nedoporucuji! A doufam, ze CLK to taky jen tak neprejde a ze dalsi pacienti, kteri potrebuji po zdravotni strance pomoct budou usetreny takoveho zachazeni.

Po přečtení negativních komentářů musím napsat komentář oponentní. U paní doktorky jsem byla se synem několikrát, vždy pečlivě vyšetřila, odebrala anamnézu, odeslala na sono.. Žádnou výše popisovanou aroganci ani jakýkoliv náznak arogance či nevlídného chování jsem nezaznamenala, profesně jsme spokojeni také.

Dnes jsem s matkou paní doktorku navštívila a musím říct - za nás obě -, že hrůza hrůzoucí. Na endokrinologii (do Bílého domu) mě poslala má pediatrička s obavou, že mám špatnou funkci štítné žlázy. Váhaly jsme, jestli k ní jít, poté co si mamka přečetla zdejší převážně negativní recenze, ale řekly jsme si, že to zkusíme. Možná, že k malým dětem se chová hezky, ale svým naprosto bezdůvodně arogantním chováním ke starším pacientům (mně je 17) si očividně něco kompenzuje. Jsme s mamkou obě poměrně tolerantní osoby, ale věta "takže kdybys celý rok nejedla, zhubla bys, že?" mě naprosto odrovnala. "Vy také nejste zrovna nejštíhlejší," pronesené opovržlivě paní doktorkou zase odrovnalo moji mamku. Po odborné stránce je to možná kvalifikovaná profesionálka, ale jako člověk je naprosto nesnesitelná. Ještě teď při pomyšlení na ni skřípu zuby. Prakticky mi řekla, že jsem líná veš, a že bude nejlepší, když se dám na anorexii, protože problém se šž nemám žádný. Jestli ji hodláte navštívit (a je vám víc než 10) pořádně se obrňte, budete to potřebovat.

S touto lekarkou jsem se setkala na pohotovosti v DN.Dcera mela teplotu, stezovala si na bolest v krku,ac lekar nejsem a nikdy bych si nedovolila jim ,,fusovat do remesla,, , pri pohledu do krku jasna angina.
Pani doktorka je arogance sama, jeste nez dceru prohledla, dala mi najevo, co vubec na pohotovosti delame, kdyz dcera ,,neni na pohled vazne nemocna,, ,nekolik minut pote mi vycetla, proc jsem nesla ke svemu pediatrovi rano...osloveni ,,maminko,, s jizlivym tonem jsem mela tu cest take slyset nekolikrat.Podle ni jsem spatne davkovala Nurofen ( bohuzel, cetla jsem a ridila se pribalovym letakem..).Poprve jsem slysela dceru nadavovat pri kontrole krku....Nakonec me poslala do nemocnicni lekarny, o niz ani nevedela, ze ma inventuru...Po profesionalni strance tohoto lekare hodnotit nemuzu, ale po te lidske je to naprosta katastrofa.Nechapu, jak takovy clovek muze pracovat s detskymi pacienty.