Olga Magnová, endokrinolog Brno

MUDr. Olga Magnová

Endokrinolog Více

Žerotínovo nám. 4/6, Brno
Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

2.5

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

Dobrý den, dnes jsem byla u paní doktorky Magnové s osmiměsíčním synem a jsem velice spokojená. Paní doktorka i sestra byly ochotné a milé. Co je pro mne hlavní je fakt, že paní doktorka byla první ze všech doktorů, která konečně začala naše problémy řešit a to hned. Paní doktorce ještě jednou děkuji.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

První interakcí mi doktorka vyčetla, že jsem nezaklepala, OK, to byla moje chyba, říkala jsem si. Působila ale povýšeně po celou dobu a vůči mně se chovala ironicky. Co se týče vyšetření, nemám co vytknout. Říkala jsem si, proč má zapotřebí chovat se k pacientům takto... Asi toho má moc a je vyhořelá. Nic mi nevysvětlila a ani půl slova neřekla navíc, co se týče mé diagnózy. Naštěstí jsem to neschytala nějak moc. Říkám si, že jednou za rok to absolvovat zvládnu. Aspoň měla brzy volný termín. Sestra byla velmi milá a příjemná.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

Touto cestou velmi děkuji paní MUDr. Magnové za dosavadní léčbu, kterou mě poskytla. Odbornost, vstřícnost. Všechny další vyšetření a operaci mě vyřídila a připravila podklady. Potřeboval jsem pomoc a tu jsem zde dostál.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

U paní doktorky jsem byla s dcerou poprvé, po přečtení tolika negativních názorů jsem se celkem obávala, ale mohu říci,že jsme byly s paní doktorku velice spokojeni. Byla profesionální, vše pečlivě vysvětlila. Usmívala se a na dceru mluvila vlídně.

Umístění: jiné místo Jiný

Nikdy nic nikde nekomentuji jsem ochotná vydržet téměř cokoliv,ale paní doktorka Magnová,jedním slovem šílenost,arogantní,nepříjemná není ochotná na cokoliv odpovědět,špatně se chovala k dceři a ta již tam nechce chodit,určitě budeme hledat jiného lékaře

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

Nikdy jsem žádné hodnocení a názor na práci a výkony lékařů nepsala, ovšem po dnešní návštěvě se svou pubertální dcerou (potíže se štítnou žlázou) v ambulanci Mudr. Magnové udělám vyjímku. Celé vyšetření mé dcery (na doporučení pediatra) u dr. Magnové se dá shrnout do dvou slov: Ďes a hrůza!!!! Ještě nikdy jsem se nesetkala s lékařem tak arogantním, s nadřazeným přístupem ať už ke mně, nebo k dceři. Plně souhlasím se všemi níže uvedenými negativními zkušenostmi jiných osob, které také měly možnost poznat paní doktorku. Celé vyšetření se dá v krátkosti shrnout do pár vět: dr. Magnová usoudila, že jsem si potíže mé dcery vymyslela a asi z dlouhé chvíle jsem ji s dcerou obtěžovala v ordinaci, při svém krátkém úsečném hodnocení zdravotního stavu mé dcery se ironicky podivovala,že nerozumím všem výrazům z oblasti medicíny, a celé to paní doktorka zakončila chytrými slovy a podivením se nad výskytem akné u mé dcery... Po "vřelém" rozloučení s paní doktorkou jsme obě dvě s dcerou z ordinace odcházely se značně sníženým sebevědomím, div že jsme se nezačaly omlouvat, že jsme si vůbec dovolily paní doktorku obtěžovat. Závěrem chci zdůraznit, že takové chování lékaře k pacientovi považuji za naprosto nepřípustné. Paní doktorku Magnovou v žádném případě nikomu nedoporučuji.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

Mohu jen potvrdit špatnou zkušenost a přidat další negativní komentář. Paní doktorka je arogantní, neumí komunikovat s lidmi slušně. Všechno jí obtěžuje, jakákoliv diskuze je nemyslitelná. Přišla jsem se synem kvůli malému vzrůstu. Stačilo, aby se na něho jen podívala a hned naznala, že syn netrpí hormonální poruchou a co bychom chtěli, když jsme my rodiče malí.... Je neprofesionální. Nakonec mu odběry krve udělala, ale co tomu předcházelo mně bude ležet v žaludku ještě hodně dlouho. Určitě budu hledat jiného lékaře a k této paní doktorce již nikdy více.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

K paní doktorce jsme se dostali po velmi nepříjemném pobytu na JIP v Dětské nemocnici v Brně. Paní doktorka je velice profesionální, zkušená, vstřícná. Naléhavé situace řeší hned, komunikace s ní je bezproblémová a rychlá. O své dětské pacienty má zájem, přístup je velmi pozitivní a citlivý. Velmi oceňuji úroveň, na jaké jsou rodiči sdělovány informace o zdravotním stavu dítěte, zájem odpovídat na případné otázky a velmi lidský a milý přístup. Paní doktorce velmi děkujeme za péči, kterou synovi poskytuje a doporučujeme ji všem ostatním.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.

K pani doktorce jsem zacala chodit do detske nemocnice v roce 2003, kdy mi bylo 15 let. Chodim k ni i dnes do Bileho domu. Nerozumim negativnim komentarum, ktere tu ctu. Za me mnohalete navstevy u ni se nikdy nestalo, ze by byla nejak neprijemna nebo dokonce arogantni. Od zacatku rikam, ze ona je jediny lekar, kteremu opravdu duveruju. Pomohla mi. Nyni k ni jezdivam pouze jednou za rok (drive i temer kazdy mesic) a rozhodne s ni zadny problem nemam. :-)

G
Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Doporučení lékaře

Právě jsem přišla z klinice v Detské Nemocnici. Doktor je super milý a velmi přátelský se svou dcerou. Usmívá se, ptá se mnoha otázek, pečlivě zkoumá, píše podrobnosti a dobře vysvětluje náš případ. Sestra je také užitečná a přesná. Co víc ! jsme absolutně spokojeni. Thank you.