Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o.
Žerotínovo nám. 4/6, Brno

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

Paní doktorka je stručná, rychlá, ale pečlivá. Vždy se chová neutrálně, v klidu. Chodím k ní už několik let a nemám důvod si stěžovat.

X
Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

Nejhorší doktorka na světě. Vlastně nevím, jestli je třeba ještě něco psát, ale i kdyby to byla jediná doktorka na světě, už k ní nikdy nejdu.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

Velmi arogantní jednání. Paní Dr. se se mnou bavila jako s blbcem. Při komunikaci se na nás ani nepodívala. Nerozporuji její odbornost, ale nad svým chováním by se měla zamyslet.

Protivná už od dvěří, útočná bez důvodu, neskutečné.
Místo Dětská FN.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

Moje zkušenost s paní doktorkou je bohužel podobná, jako v předešlých hodnoceních uvedená negativní zkušenost. Nesetkala jsem se dosud s tak nepříjemným, nadřazeným až arogantním přístupem lékaře. Nehodnotím nyní kvalitu diagnostiky a léčby, pouze přístup lékaře k rodiči pacienta. Byla jsem předem informována, že přístup paní doktorky je problematický, přesto mne to zaskočilo.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

Velmi arogantní jednání. Opakovaně. Při jakémkoli dotazu se mnou komunikovala, jako bych byla dementní. Neochota cokoli vysvětlit. Pošle zprávu mailem, za celý týden má vyhrazenu hodinu na příp. telefonické konzultace a pokud se na cokoli zeptáte, komunikuje s Vámi jako s někým méněcenným. Bohužel jsou na celé Brno pouze 2 dětské endokrinoložky. Takový nepříjemný člověk, jako je paní doktorka, by ve zdravotnictví pracovat neměl a už vůbec ne s dětmi. Pokud máte možnost, vřele doporučuji jít jinam.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

Arogantní chování.Nadřazenost.Pokud jsem mela dotaz okřikla mne at počkám a nakonc mi řekne co bude potřeba.Bohužel detských endokrinologu je málo.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

U paní doktorky jsem byla s dcerou (4roky) už dvakrát a vždy byly sestřička i doktorka velice příjemné, usměvavé, ochotné...vše mi vysvětlily a i dcera, která tam šla nervózní a styděla se, tak se za chvíli usmívala a byla v pohodě.

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

Velmi nepříjemná, neempatická až arogantní doktorka k dospívající dívce. Svým arogantním chováním mě až ponížila. K této doktorce už nikdy nepůjdu. Známá mě před ní varovala, neuposlechla jsem jí a byla to chyba!

Umístění: Centrum dětských odborných zdravotnických služeb Brno, p.o. Jiný

Byl jsem se svým synem na vyšetření u paní doktorky Olgy M. na endokrinologii a české zdravotnictví se ukázalo v klasickém světle. Paní doktorce profesionalita a empatie absolutně nic neříká. Extrémně nepříjemná.