Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Doktorka Ittensohnová řeší pacienty s týdenními potížemi tak, že je odkazuje na záchrannou službu místo toho, aby jim zařídila dopravní sanitku k vyšetření. Kdyby to tak dělal každý praktický lékař, tak záchranka nebude k dispozici pro akutní stavy díky tomuto jednání paní doktorky. Dovolat se do ordinace v pracovní době je taky celkem problém.

Umístění: Ordinace

Jeste po letech vzpominam,jak byla neprijmena,kdyz nemela naladu.Jak jsem mela vytasit penize,napr za vysetreni na autoskolu, byla samy med a bezela i rozmenit dvoutisicovku! Jinak vas klidne servala,ale me jen parkrat.Moji mame rekla,"copak mame zase za novou nemoc?"Mama odesla.

Mama po letech zemrela na akutni leukemii.

Je mi 23 let a za svůj život jsem vystřídala už 5 praktických lékařů. Tato doktorka je opravdu jedním slovem "Hrůza!" Když jsem paní doktorce řekla, že mě bolí kolena a nejvíc při tenise, řekla mi, ať nehraji tenis, tak to jsem se ještě pousmála. Když jsem tam byla na další návštěvě se zánětem dýchacích cest, začala na mě hulákat, jako na malého smrada, zda jsem normální a beru Stoptusin místo Mucosolvanu (jen pro upřesnění, den předem jsem byla na pohotovosti, kde mi Stoptusin předepsali). Poslední kapka byla, když jsem paní doktorku poprosila, zda mi může na neschopenku napsat jinou adresu, než mám napsanou v kartotéce. To už na mě vyjela hrozným způsobem. Jo a chudák sestřička, všechno dělá za ní...... a ještě je na ní protivná. Dál taky všechno vyhledává na internetu. Nezná ani základní léky. Hrůza, vyhněte se této doktorce.

Píši hodnocení jako dcera pacienta. Můj tatínek nikdy k doktorovi moc nechodil. Poslední rok mu ale je opravdu špatně. U paní doktorky vždy dostal jen antibiotika a tedy zjistila, že má vysoký tlak. Po několikáté návštěvě už mu došla trpělivost. Prý je zdravý. Přešel k jiné paní doktorce. Zjištěna cukrovka, dostal dejchák z plicního. Vyměněny absolutně nevyhovující prášky na tlak. Špatně vyšly i testy na tlusté střevo. Takže děkujeme paní doktorce za super péči a doufáme, že nebude pozdě :-((((((((

Naprosto špatně zvolený postup léčby. Po zhodnocení postupu u jiných lékařů byla veškerý léčební postup naprosto špatný a k ničemu!

Jmenuji se Patrik a jsem spokojeny s pani doktorkou, dela svoji praci, a po pravde ve svem volnem case at si dela kazdy co chce, a v ordinaci je dobry lekar.A jestli je neprijemna. vzijte se do situace byt lekar. a pak uvidite jestli vzdy byt prijemny:)) strucne: Je v pohode a jsem spokojeny.
mame pusu a kdyz mame bolesti tak to reknete, a nemusi to hledat.
kdyz se rozbije auto tak jde do servisu a tam to zkusi opravit. Ani lekar neni dokonaly. Kritika je nekdy hnusna ale pravdiva. A videl jsem lekare ktery mne vyhodil protoze za 5 minut konci a ja s nateklou nohou na pohotovost a tam operace tyden jen proto ze lekar uz musel domu. No tak co chtit? pohodu a hlavne byt zdraví a to je nejdulezitejsi.

POZOR na ni, infarkt okomentuje že bolesti jsou od páteře a že člověk musí zhubnout. Otec tomu bohužel uvěřil....a když tam pak mamka šla s jeho neschopenkou, ještě ji seřvala, že klepe a leze do ordinace bez čekání, že tam jsou přeci i jiní pacienti, ať si tam posedí

Lidský přístup, vynikající znalosti