Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

• ortopedie

Umístění: MOJE ORTOPEDIE s.r.o. Jiný

Nejlepší ortoped široko daleko, po artroskopii hlezna vše vyléčeno, s vynikajícím výsledkem. Doporučuji

Umístění: MOJE ORTOPEDIE s.r.o. úraz kolena

Můžu jen doporučit, velmi milý a vstřícný pan doktor. Zachránil mi koleno, obrátila jsem se na něj po několika měsících od úrazu, kdy jsem měla pořád bolesti a špatnou hybnost, po několika vyšetřeních a zkoušení léčby, mě sám operoval na ortopedii v Ostrově. Opravdu skvělý odborník, který má lidský přístup k pacientům. Moc děkuji pane Vastle.

jsem rok po operaci kolene vse je v poradku diky vrele diky panu doktoru vastlovy který je opravdu odbornik a leci uz i svým pristupem k pacientovy ,moc jsem se bala ale vse dopadlo dobře jak me predvidal pan doktor a to taky pomohlo je to clovek na svém miste a vazme si takových lidicek preji mu hodne uspechu ve svém povolani a at se dari ještě jednou dekuji bicanova jana

Chtěl bych poděkovat panu primářovi , celému oddělení a všem na operačním sále . Ač jsem měl problémy se zánětem po operaci . Velmi profesionální přístup . Vše mi bylo vysvětleno a cítil jsem se na oddělení jako doma .

Tomáš Merta

prostě je to lékař a také člověk a nezapomeňme také s díky na jeho tým,

Svým umem, znalostmi, šikovností a hlavně přístupem k pacientovi jako jeden z mála lékařů zachraňuje jinak přímo otřesnou reputaci sokolovského zdravotnictví. Mohu jen chválit!!!

Svým umem, znalostmi, šikovností a hlavně přístupem k pacientovi jako jeden z mála lékařů zachraňuje jinak otřesnou pověst sokolovského zdravotnictví. Po vlastní zkušenosti s kolenem mohu jenom chválit!!!

Pan primář je odborník na svém místě, který svému řemeslu rozumí. O tom za něj hovoří zejména výsledky. Měl jsem to štěstí, že jsem ortopedický zákrok absolvoval u něho. Díky za veškerou lékařskou péči.

Velice příjemný,ochotný,milý,jablko nepadá daleko od stromu. Skloubila se zde dokonalá dědičná profesionalita po otci a matce,a výborně.Více takových odborníků.Nemohu než jen chválit.

Pan doktor je skvělý člověk, má lidský přístup, je odborník. Přála bych nám všem více takových lidí.
Mohu jenom doporučit.