Slovenská 545, Sokolov
Nemocnice Sokolov (mapa)

Rokycanova 1756, Sokolov
MOJE ORTOPEDIE s.r.o. (mapa)

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Umístění: MOJE ORTOPEDIE s.r.o. úraz kolena

Můžu jen doporučit, velmi milý a vstřícný pan doktor. Zachránil mi koleno, obrátila jsem se na něj po několika měsících od úrazu, kdy jsem měla pořád bolesti a špatnou hybnost, po několika vyšetřeních a zkoušení léčby, mě sám operoval na ortopedii v Ostrově. Opravdu skvělý odborník, který má lidský přístup k pacientům. Moc děkuji pane Vastle.

jsem rok po operaci kolene vse je v poradku diky vrele diky panu doktoru vastlovy který je opravdu odbornik a leci uz i svým pristupem k pacientovy ,moc jsem se bala ale vse dopadlo dobře jak me predvidal pan doktor a to taky pomohlo je to clovek na svém miste a vazme si takových lidicek preji mu hodne uspechu ve svém povolani a at se dari ještě jednou dekuji bicanova jana

Chtěl bych poděkovat panu primářovi , celému oddělení a všem na operačním sále . Ač jsem měl problémy se zánětem po operaci . Velmi profesionální přístup . Vše mi bylo vysvětleno a cítil jsem se na oddělení jako doma .

Tomáš Merta

prostě je to lékař a také člověk a nezapomeňme také s díky na jeho tým,

Svým umem, znalostmi, šikovností a hlavně přístupem k pacientovi jako jeden z mála lékařů zachraňuje jinak přímo otřesnou reputaci sokolovského zdravotnictví. Mohu jen chválit!!!

Svým umem, znalostmi, šikovností a hlavně přístupem k pacientovi jako jeden z mála lékařů zachraňuje jinak otřesnou pověst sokolovského zdravotnictví. Po vlastní zkušenosti s kolenem mohu jenom chválit!!!

Pan primář je odborník na svém místě, který svému řemeslu rozumí. O tom za něj hovoří zejména výsledky. Měl jsem to štěstí, že jsem ortopedický zákrok absolvoval u něho. Díky za veškerou lékařskou péči.

Velice příjemný,ochotný,milý,jablko nepadá daleko od stromu. Skloubila se zde dokonalá dědičná profesionalita po otci a matce,a výborně.Více takových odborníků.Nemohu než jen chválit.

Pan doktor je skvělý člověk, má lidský přístup, je odborník. Přála bych nám všem více takových lidí.
Mohu jenom doporučit.

Děkuji... za to, že jste!!!

• ortopedie