Sam. ordinace PL pro dospělé
Brněnská 48, Březová nad Svitavou

Doktor od stolu není doktor. Chodím k jinému doktorovi, bohužel jsem musela párkrát navštívit pana doktora Vaňka. Např.: ukrutná bolest zad, nemožnost chodit, sedět, ležet,... Byl mi předepsán panadol, protože když mám v práci počítač, tak je to určitě z toho, že se u něj málo procvičuji. Takže žádný prohmat ani pozvánka k jinému - odbornému lékaři. Ejhle, bylo to čím dál horší. Zánět ledvin jako prase a několik týdnů v neschopnosti, protože byl dlouhou dobu neléčen (nezjištěn doktorem V). Po propuštění z nemocnice jsem zanesla panu doktorovi V zprávu z vyšetření, podle které by mě měl určit léčbu. Pan doktor bohužel ani nevěděl, co je to tam za některé zkratky (ty které byly mnohonásobně převýšeny). Musela jsem si počkat další týden na svého doktora... Takže, až bude mít můj doktor zase dovolenou a něco takového mě potká. Je lepší k doktoru V nechodit, nic to nevyřeší. To by člověk dřív chcípnul! To není zdaleka vše...to bych musela napsat román...o tom jak léčil mé známé nebo příbuzné...

Zuzanko nerozciluj se.Nemají ani koule na to se podepsat.Je to jak by jsme rekli my hráči BEST HEALER...Prostě ranhojič jak má bejt :-)))

velmi dobrý ochotný lékař

Nejlepší doktor co může být

Zachránil mi zrak,tudíž nedám na pana doktora dopustit.

Navštěvuji tohoto lékaře již spoustu let a jsem velice spokojená. DOPORUČUJI!!!!!!!

pokud to jde, registrovat se jinde.

Všichni v rodině jsme spokojeni, dobrý praktický lékař.

Člověk, který Vás jasně vyšetří od stolu. Nezajímate ho vy ani váš krevní obraz nebo dokonce tlukot srdce a pohmat břicha.