Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Jiráskova 1389, Rychnov nad Kněžnou
Sam. ord. lékaře spec. - cévní chir.

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Souhlasím s paní Ilonou k tomuto lékaři už nepáchnu i kdybych měla jezdit stovky kilometrů daleko. Že toho moc nenamluví budiž, ale léčí pouze od stolu pacient je za 3 minuty venku bez pořádného vyšetření. Ani si své pacienty nepamatuje neprohlídne si ani rentgeny na které pacienta sám pošle, ani je nemá vytištěné a vzhledem k tomu že nevlastní počítač tak CD z rentgenu si může točit leda na prstě, sotva přelouská zprávu z nemocnice, jediný co umí je strkat pacientům léky na které má reklamu hned na dveřích čekárny, že by farmaceutická lobby? Po mé zkušenosti doporučuji návštěvu pana doktora pouze sebevrahům. Pokud k němu chodí vaše babičky, dědové či rodiče raději jim pomozte v hledání jiného lékaře, já už to udělala....

Prosím, jděte k jinému lékaři!!! Vím, že nejsem jediná, která uvedeného pána za lékaře nepovažuje. Po jeho 3-měsíční "odborné" léčbě údajného zánětu žil, kdy bez jakéhokoliv vyšetření či ultrazvuku prováděl sklerotizaci žil, tatínek v 60 letech zemřel na rozsáhlou trombózu!!!

Jsem 6 let po operaci, bez jakýkoliv potíží, velice ho chválím

Sice není moc komunikativní, ale velmi mě pomohl!!!

Mě velmi pomohl.

Nevysvětlil způsob léčby, nekomunikativní