Oldřich Kramoliš, oční lékař Opava

MUDr. Oldřich Kramoliš

Uložit

Oční lékař Více

15 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nám. Slezského odboje 3, Opava
Odborný lékař oční

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Zkušenosti

Specializace

  • oftalmologie

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
O
Ověřeny pacient

p. Doktor je sice trošku náladový ale nikdy jsem sním neměl problém!!! Naopak velmi dobře odhadl moje postižení a řádně a hned se to řešilo!!A co se setry týče nevím co brblete já na jejím místě bych některé pacienty poslal někam a to velmi rychle ale ona to zvlada :)


M
Ověřeny pacient

Odborník je velmi dobrý, to ano. Náladový však taky. A ty kladné komentáře na sestru si psala nejspíše ona sama - kdykoli jsem přišla na prohlídku, byla neobyčejně protivná (a není to jen moje zkušenost).


H

Vynikající diagnostik, příjemná a usměvavá sestra. A to že jsou v čekárně dlouhé čekací doby je značka kvality.Pokud vím je to jeden z mála lékářů,který nebere objednávky a tím se logicky vytvářejí čekačky v čekárnách.Já si raději počkám na svého lékaře hodinu , než měsíc....


Pan doktor je odborník, o tom žádná. Vynikající. Ale pravda je, že náladový bývá. Když má ale svůj dobrý den, je neskutečně skvělý.
A jeho sestra? Náladová taky, většinou naladěna špatně. Hodně špatně


Ověřeny pacient

Opravdu výborný očař. Sice jsou zde dlouhé čekací doby, ale to jen znamená to, že je opravdu výborný. Chodí zde spousta lidí a neznám nikoho, kdo by na něj nadával.


Souhlasím s hodnocením medvídek. Opravdu mi tak připadá.A jinak žádné špatné zkušenosti s ním i se sestřičkou nemám. Spíše dobré. Chodím k němu s dětmi a byl vždy příjemný a hodný. Opak je paní doktorka Balážová ke které jsem chodila v dětství.Ta mi zkazila oči.


I

superrrrrrrrrrrr


Super doktor, opravdu odbornik!


Pan doktor je takový medvídek,ale odborník je to výborný.


M

Poradí, pochopí


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

Specializace

  • oftalmologie