Akupunktura

Onemocnění konečníku +3 Více

Onemocnění pohybové aparátu

Traumatologie

Všeobecná chirurgie

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

náměstí Míru 3287/13, Kroměříž

Jsem držitelem atestace ze všeobecné chirurgie,dětské chirurgie,certifikátu o absolvování kurzu akupunktury IPVZ zakončené závěrečnou zkouškou,certifi...

Léčené nemoci

Umístění: Ordinace Všeobecná chirurgie

Pan doktor pracuje rychle, kvalitně, byl jsem tam s problémy s kolenem a jeho přístup byl opravdu suprový. O sestřičce nemluvě, hodná, milá, když otevřela ordinaci, hned jsem věděl, že jsem zde správně usměvavá, vstřícná, paní v čekárně pomáhala do kabátu, to jsem dlouho neviděl. Už jen kvůli přístupu personálu. Opravdu mohu jenom doporučit.

Umístění: Ordinace Všeobecná chirurgie

K panu doktorovi jsem šel poprvé minulý týden a musím říct, že jsem dobře udělal. Pan doktor je rychlý, nikdo moc dlouho nečeká, léčí cíleně. Komunikace s ním i se sestřičkou, která je neuvěřitelně empatická a hodná, je skvělá, jsou super tým, který ví co dělá. Velice doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Tenhle "doktor" je jedna velká katastrofa... To že na bolest v kolenu při námaze poradí vzít si Panadol a nechodit po asfaltu je jedna věc ,ale když člověk přijde na urgentní doporučení od jiného lékaře na chirurgii k odstranění výrůstku a on řekne že je to v pohodě že se to řešit nemusí je věc druhá... Problém který by mohl přerůst v nador a ohrozit tak zdraví pacienta stokrát víc to je katastrofální jednání... Navíc vše podloženo předchozím doktorem... vyhýbat se obloukem!

Byla jsem u něho cca před 3 roky s krční páteří. Nemůžu si stěžovat, pomohl mi a byl v pohodě.

Dceru operoval, takovou hruzu jsem nezazila, operace byla provedena lokalne, domu nedostala zadne leky, neprostudoval si anamnezu. Jiz v cekarne mela tak strasne bolesti a plakala, dostalo se nam doporuceni at si jdeme koupit dolu do lekarny nejake prasky, bez ohledu na to ze ma dcera onemocneni ledvin a nemuze vsechny leky. Nakonc skoncila na kapackach v nemocnici, kde se divili ze s jeji diagnozou se nechala operovat ambulantne. Coz jak si myslim mel vedet lekar a dat nam na vyber coz se nestalo.Celkove jsem velice zklamana a muj manzel take, jeho poraneni nohy nechal v podstate bez jakekoliv fixace a osetreni, druhy lekar po tydnu bolesti a novem RTG urcil diagnozu jinou zcela odlisnou, nohu fixoval.Prijde my ze chce hodne pacianetu kvuly bodum na pojistovne ale ze patrne rozpocet neodpovida teto snaze. Pred 20 lety to ale byl jeden z nejlepsich ortopedu kteri byli k dispozici.Ted je velkym zklamanim.

Trápí mě bolavé rameno už několik měsíců a stav se zhoršuje. Doktor mi pouze předepisuje protizánětlivé léky. Doktor neprovedl žádné testy pohyblivost a předepsal lék, který se již rok neprodává. Přečetl jsem si na internetu, kolik různých problémů se muže v rameni objevit, ale tento doktor zřejmě specialista není.
Hledám jínou ortopedickou ordinaci, kde mi budou schopni provést odborné vyšetření.